acem2019delhi.com

Arapça YÖKDİL-YDS Hazırlık Kitabı

Responsive image
YÖKDİL-YDS türü sınavlarda başardı olmanın temel yolu iyi bir kelime bilgisine ve metin çözümleme yeteneğine sahip olmaktır. Hazırlamış olduğumuz bu çalışmada bu ihtiyacı göz önüne almaya çalıştıkKitapta YÖKDİL ve YDS sınavlarına hazırlanan bir adayın bilmesi gereken konuları gerektiği kadar ele aldık. Gramer bilgisi, edat ve kalıp ifade bilgisi, Arapça metinler, test çözme teknikleri, daha önce yapılmış KPDS sınavlarının kelimeleri, Çözümlü 2013 YDS sınavı ve konulu sözlük şeklinde sınava girecek adaylar için gerekli olduğunu düşündüğümüz konuları bir araya getirdik ve farklı bir çalışma ortaya koymaya çalıştık.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-11
DOSYA BOYUTU:
12,54
ISBN:
6056815904
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Ümütli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arapça YÖKDİL-YDS Hazırlık Kitabı PDF

Arapça YÖKDİL-YDS Hazırlık Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Ümütli. Okuyabilirsin Arapça YÖKDİL-YDS Hazırlık Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...egorisinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz ... Arapça YÖKDİL - YDS Hazırlık Kitabı Mehmet Ümütli ... . En Son Çıkan Arapça Kitaplar. Gramer. Dil Öğrenimi - Arapça. YDS Arapça. 20 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor. Modern Metinlerle Arapça Dil Sınavlarına Hazırlık-I Enes Müslim. Arapça Öğretim Kitapları. Arapça Yds-Yökdil Sınavları Hazırlık Seti 1 Paragraf Soruları (Okuma Parçaları). "PARAGRAF SORULARI" kitabı, yeni baskısında gözden geçirilmiş ve genişletilmiş... Nurettin Ceviz. 20 Farklı Alan 100 Farklı S ... Arapça YDS Kitap ... ... Nurettin Ceviz. 20 Farklı Alan 100 Farklı Soru 400 Soru 3000 Orta ve İleri Seviye Kelime. : Mehmet Ümütli. Arapça YÖKDİL - YDS Hazırlık Kitabı Yedibeyza Yayınları | 9786056815904. Mehmet Ümütli. YÖKDİL-YDS türü sınavlarda başardı olmanın temel yolu iyi bir kelime bilgisine ve metin çözümleme yeteneğine sahip olmaktır. 2020 DHBT Tafsilat Detay...