acem2019delhi.com

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat

Responsive image
Mektuplar, insanların iç dünyalarını belgeleyen önemli vasıtalardandır. Kültür va sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız çok sayıda değeimiz vardır. Mektup satırları arasından bize intikal eden duygu ve düşünceler, bir insanı daha iyi tanımamıza vesile olduğu gibi, bir dönemin gözden kaçan bilgilerini, henüz bilinmeyen taraflarını günümüze taşır.Tanzimat yıllarının önemli iki sanatçısının haberleşmlerini ve mektuplaşmalarını okumakla elbette pek çok konuda yeni bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır. Mektupları yayınlayan bilim, kültür ve sanat adamlarımızın bir kelimesinden, satır aralarındaki bir bilgiden araştırmacıların ne kadar istifade ettiği bilinmektedir. Nesiller arası duygu ve düşünce aktarımının da insanlarımızın bize özel kalmış taraflarıyla zenginleşeceği kesindir.Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Haklarında pek çok kitap yazılmış olmasına rağmen, mektuplar okunduğunda her ikisanatçımız üzerine yeni, güzel ve hoş bilgilere, tatlı ayrıntılara ulaşıldığı görülecektir.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-05
DOSYA BOYUTU:
4,11
ISBN:
6055999858
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Mithat Efendi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat PDF

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Mithat Efendi. Okuyabilirsin Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı açıyor. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor ... Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat ... . 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Muhaberat ve Muhaverat %17 indirimli Mektuplar,insanların iç dünyalarını belgeleyen önemli vasıtalardandır.Kültür ve sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık ... Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat ... .Kültür ve sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor....