acem2019delhi.com

Benim Hiç Suçum Yok

Responsive image
Okurlarımızın Kritimu/Girit’im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok’la yeniden Can Yayınları’nda. Edebiyatseverlerin severek okudukları klasik üslupla yazılmış bir roman bu. İkinci Dünya Savaşı yıllarında bir kıyı kenti... Kadınların hayranlık duyduğu hovarda Cihan Nedim... Âşık olduğu hayat kadını Mercan... Zorba yüzbaşı İrfan... Yoluna çıkan herkesin hayatını değiştirmeye çalışan bir anne. Öyle ki bu kadının gücü alın yazısını bile aşacak, hatta yazının kendisi olacaktır.Altınsay, seçimlerimizin bizi nasıl sürüklediğini sergilerken iyilik, kötülük, adalet, hakkaniyet, ceza gibi kavramları da sorguluyor. İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu kıtlık dönemlerini canlı tasvirlerle yeniden yaratıyor romanında; açlık, yoksulluk, soğuk, yaklaşan savaşın yaydığı korku, vurguncular, hastalıklar, dağılan aileler... Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-11
DOSYA BOYUTU:
11,25
ISBN:
9750713750
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Saba Altınsay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Hiç Suçum Yok PDF

Benim Hiç Suçum Yok harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Saba Altınsay. Okuyabilirsin Benim Hiç Suçum Yok sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman ... BENİM HİÇ SUÇUM YOK - Saba Altınsay | Kitapx ... . ...Kritimu/Girit`im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok`la yeniden Can Yayınları`nda. Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. 26.50 TL. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. 8.90 €. Okurlarımızın Kritimu/Giritim Ben ... Benim Hiç Suçum Yok | bkmkitap.com ... . 8.90 €. Okurlarımızın Kritimu/Giritim Benim Adlı Romanından Tanıdıkları Sabâ Altınsay, Yeni Kitabı Benim Hiç Suçum Yokla Yeniden Can Yayınlarında. ...Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. Sözüm Yine Söz Aman benim hiç suçum yok yaşarken oldum Taze bir gül gibiydim gitgide soldum Tutamıyom ben içimde bak ... radyo koç ankara gece aleminde her cuma cumartesi gece aleminden canlı yayınlarla sizlerle. Ama benim hiç suçum yok yaşarken oldum.taze bir gül gibiydim ... Yazarın Diğer Kitapları. %23. Kritimu Giritim Benim. Saba Altınsay. Can Sanat Yayınları. 16.03 TL. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. ...Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. Okurlarımızın Kritimu/Giritim Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yokla yeniden Can Yayınlarında. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Benim Hiç Suçum Yok Can Yayınları... 26-06-2019/15:47. Fiyatına göre mutlaka alınıp tüketilmesi gereken bir kitap. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Saba Altınsay. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda....