acem2019delhi.com

Bilgi Kullanımı ve Raporlama

Responsive image
Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren, Microsoft Office 2016 paketinde yer alan Word, Excell, PowerPoint, Outlook ve Access programlarını tanıtan ve bu programların kullanımını öğrenmek isteyenlere rehberlik eden bir eser oluşturulmaya çalışılmıştır. Eser, sınıf ortamında bir eğitmen rehberliğinde ders materyali olarak kullanılabileceği gibi bireysel öğretim amacıyla bir başvuru kaynağı olarak da kullanılabilir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-02
DOSYA BOYUTU:
7,64
ISBN:
6052308240
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Tolga Demirhan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bilgi Kullanımı ve Raporlama PDF

Bilgi Kullanımı ve Raporlama harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Tolga Demirhan. Okuyabilirsin Bilgi Kullanımı ve Raporlama sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...teminin getirdiği yenilikleri içeren.. ... Bilgi Kullanımı ve Raporlama | Kitap.net ... . Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren... 68 TL. Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren... Tolga Demirhan, Pınar Aydan Demirha ... Bilgi Kullanımı ve Raporlama En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Tolga Demirhan, Pınar Aydan Demirhan, Altan Mesut, İlker Hacıoğlu tarafından kaleme alınan Bilgi Kullanımı ve Raporlama Pdf İndir isimli 740 sayfadan oluşan kitap... Mesela bu yazımızda yazar Tolga Demirhan kitapları arasında yer alan Bilgi Kullanımı ve Raporlama yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren... Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren Microsoft Office 2016 paketinde... Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren... Bu kitap Bilgi Kullanımı ve Raporlama dersinin başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Temel bilgisayar ve Windows 10 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri içeren, Microsoft Office 2016 paketinde......