acem2019delhi.com

Büyülü Yüzük

Responsive image
Gençler torbanın içine ne olduğu belli olmayan bir hayvanı koymuş, sopa ile var güçleriyle torbaya vuruyorlardı. Behram, gençlere seslendi "neden zavallı hayvana vuruyorsunuz?" dedi.Gençler alaylı alaylı gülmeye başladılar. İçlerinden biri, eğer torbada bulunan kediye acıyorsan,100 dirhem ver de onu kurtar.Behram, 100 dirhemi verdi zavallı kediyi kurtardı. Dayaktan kurtulan kedi, torbanın içindenfırladı Behram’a baktı, "iyilik hiç bir zaman unutulmaz" dedi koşarak hızlıadımlarla uzaklaştı.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-06
DOSYA BOYUTU:
8,36
ISBN:
6055253059
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sinem Keyik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyülü Yüzük PDF

Büyülü Yüzük harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sinem Keyik. Okuyabilirsin Büyülü Yüzük sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...allı hayvana vuruyorsunuz?" dedi. 6 € ... Büyülü Yüzük Çerçeve Yayınları Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Gençler torbanın içine ne olduğu belli olmayan bir hayvanı koymuş, sopa ile var güçleriyle torbaya vuruyorlardı. Behram, gençlere seslendi "neden zavallı hayvana vuruyorsunuz?" dedi. 5.83 TL. Gençler torbanın içine ne olduğu belli olmayan bir hayvanı koymuş, sopa ile var güçleriyle torbaya vuruyorlardı. Behram, gençlere seslendi "neden zavallı hayvana vuruyorsunuz?" dedi. 7.65 TL. Büyülü YüzükBüyülü Y ... Büyülü Yüzük | Kitap.net ... . 7.65 TL. Büyülü YüzükBüyülü Yüzük - Gençler torbanın içine ne olduğu belli olmayan bir hayvanı koymuş, sopa ile var güçleriyle torbaya vuruyorlardı. Büyülü Yüzük - Sinem Keyik ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun Büyülü Yüzük - Sinem Keyik yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Filmler 'Çıkış Tarihi Azalan' göre sıralanmaktadır. Yandaki Büyüteç simgesine tıklayarak değiştirebilirsiniz. Büyülü yüzük (1). Roman-Öykü. Büyülü Yüzük. Büyülü Yüzük. Yeni. Ücretsiz Kargo....