acem2019delhi.com

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak)

Responsive image
Duyduk duymadık demeyin, bu nasıl söz diye söylenmeyiiin! Emek olmadan yemek olmaz! E birazcık da kafa patlatın. Şaka şaka, biz sizin için kafamızı patlattık ve atalarımızın ne demek istediğini sonunda bulduk!Ne demişler “Komşu komşunun külüne muhtaçtır.”, “Sap döner, keser döner, gün gelir hesap döner.”, “İşleyen demir pas tutmaz...” Ayy, ne diyorum ben yahuu! Bunların hepsini kitabı okuyunca öğreneceksin zaten.Hadi daha ne duruyorsun, atalarımızı anlamının yolu bu kitaptan geçer!
YAYIN TARİHİ:
2017-04-01
DOSYA BOYUTU:
9,60
ISBN:
6051831824
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yusuf Asal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) PDF

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yusuf Asal. Okuyabilirsin Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Karatay Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak ... Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak 1.hamur ... . Mağaza: pdkırtasiye. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Ek olarak Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) Kim Tarafından Yazıldı? İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Karatay Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak. Ünlü Atasözleri D ... Çılgın Atasözleri (Karton Kapak)'I Şu Anda Okuyanlar ... . Tüm Satıcılar. Karatay Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak. Ünlü Atasözleri Deyimler Sözlüğü (karton Kapak). Yayınevi: Ünlü Yayınevi. Barkod: 9789753577595. : Ata Komisyon. Atasözleri, Deyimler ve Özdeyişler (Karton Kapak) Ata Yayıncılık | 9789944816656. Çılgın Atasözleri Duyduk duymadık demeyin bu nasıl söz diye söylenmeyiiin! : Karton Kapak. Dili. : Türkçe. Kitabımızda öğrencilerimizin kolay anlayabileceği, günlük hayatta sıkca kullanılan atasözleri, deyimler ve özdeyişler bulunmaktadır. Kitabımız 1. hamur kâğıt, 13 x 19 ebadında ve 336 sayfadır. Geri. Ana Sayfa Türkçe Sözlükler Deyimler ve Atasözleri İlköğretim Karton Kapak Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Oscar Yayınları. Ema Kitap Atasözleri Sözlüğü Deyimler Sözlüğü. Resimli Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü Örneklerle. Kolektif - Yuva Yayinlari Yuva Yayınları. Resimli Deyimler Ve Atasözleri Sözlüğü ( 295 Sayfa ). Turan Yüksel Özyürek Yayınları. En uygun ÇILGIN ATASÖZLERİ / GENÇ NESİL ürün ve modelleri markası ve NESİL YAYINLARI YUSUF ASAL 1.BASKI 190 SAYFA 2018 özellikleri 9786051833040 en ucuz fiyatlar ile 20,84 TL. kapak konulu Atasözleri. Göğe direk, denize k...