acem2019delhi.com

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru

Responsive image
YILLAR BOYUNCA, WEAPON X PROGRAMI GEZEGENDEKİ EN ÖLÜMCÜL MUTANT KATİLLERİ YARATTI. Ve şimdi gizemli bir yönetici liderliğinde geri döndü ve amacı Homo Superiorların kökünü kurutmak, onları bünyesine katmak değil! Weapon X, cyborg katillerden oluşan bir orduyu serbest bıraktı ve bu ordunun hedefleri arasında İhtiyar Logan, Sabretooth, Lady Deathstrike, Domino ve Warpath var! Ama Program’ın esas amacına ulaşmasının anahtarı Amadeus Cho, diğer adıyla Totally Awesome Hulk’ta gizli! Esrarengiz “H Serisi” deneyinin sırrı ne?Weapon X ve Totally Awesome Hulk’un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece “Mutant İmha Silahları” olabilir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-04
DOSYA BOYUTU:
3,21
ISBN:
6052172186
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Greg Pak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru PDF

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Greg Pak. Okuyabilirsin Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...pon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru ... Çizgi Roman - Gerekli Şeyler Yayıncılık - Weapon X 1: Mutant İmha... ... . Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. 25.92 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları"... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün ... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru - Greg Pak ... ... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Weapon X 1 - Mutant İmha Silahlarına Doğru. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 27 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. ...1: Mutant İmha Silahları'na Doğru - 440763 - Çizgi Roman - Yıllar Boyunca, Weapon X Programı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Greg Pak. ...Doğru Çizgi Roman Yllar Boyunca, Weapon X Program Gezegendeki En ™lmcl Mutant Katilleri Yaratt. için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. Sayfa Sayısı. 112. Ölçü. 16x24. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. 14.40 €. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları"... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. Weapon X 2 : Weapon H'in Peşinde. Greg Pak. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 36,00 TL. Sepete Ekle. M.İ.S Mutant İmha Silahları. Greg Pak....