acem2019delhi.com

Hayır Diyebilen Türkiye

Responsive image
Türk diplomasi lugatında, maalesef "Hayır" kelimesi yoktur. İnsanımız dış ilişkilerde Türkiye'nin gür sesini duymaya hasret kaldı. "Hayır Diyebilen Türkiye" içlerindeki isyanı dışa vuramayan insanlarımızın hislerinin tercümanı. "Hayır diyebilmek gücü Türk Milletindemevcuttur,diyen yazar uzun yıllar Türk diplomasisnde ve siyasetinde aktif olarak yer almış bir kişi sıfatıyla tespitlerde bulunuyor.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
5,45
ISBN:
9753621913
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kamran İnan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayır Diyebilen Türkiye PDF

Hayır Diyebilen Türkiye harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kamran İnan. Okuyabilirsin Hayır Diyebilen Türkiye sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kiye kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Hayır Diyebilen Bir Türkiye İçin Evet! ... . kamran inan kitapları ve timaş 1995 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Rahmetli Kamran İnan "Hayır diyebilen Türkiye" adlı bir kitap yazdı. Hayatı isyan ve kahrolmakla geçti. "Maalesef haini en çok olan ülkede yaşıyoruz" diye öfke doluydu. ...pek çok konu Japonya'da en çok satan kitaplar arasına giren "Hayır Diyebilen Japonya" adlı kitapta dile. "İnsanımız, Türkiye'nin gür sesini duymaya hasret kaldı ... Hayır Diyebilen Türkiye - Kamran İnan ... . "İnsanımız, Türkiye'nin gür sesini duymaya hasret kaldı. Ben, yıllar boyu acısını yaşadım. Cem Kozlu. Avrupa Birliği gerçeğiyle yüzleşmek… Türkiye, AB'ye katılım sürecinde olan bir ülke. Ancak bu yolda kimi engellemeler, yokuşa sürmeler, hiçbir ülkeye reva görülmeyen zorluklar yaşanıyor. Bu düşünceden hareketle yazdığı ve gençlere ithaf ettiği kitabında, içlerindeki isyanı dışa vurmayan insanımızın tercümanı olmaya çalışıyor. Türkiye'nin "Hayır" diyebileceğini, demesi gerektiğini... İnsanımız dış ilişkilerde Türkiye'nin gür sesini duymaya hasret kaldı. 'Hayır Diyebilen Türkiye' içlerindeki isyanı dışa vuramayan insanlarımızın hislerinin tercümanı. 1995 yılında çıkardığı ünlü kitabına bir dil...