acem2019delhi.com

Benim Sevimli Tavşanım / Dokun Hisset

Responsive image
Çocukların duygusal gelişimine katkı sağlayan kitaplar...Dokunun HissedinÇocuklar bu kitapları çok sevecek. Bir taraftan güzel hikâyeleri okurken diğer taraftan hayvan karakterlere dokunacaklar ve onları hissedecekler. Kitaplardaki her sayfa dokunma duyusuna hitap ettiği için çocuğun duygusal gelişimine önemli katkı sağlar.Çocuklar Dokun-Hisset özellikli bu kitaplarla hem öğrenecekler, hem de keyifli vakit geçirecekler.
YAYIN TARİHİ:
2011-09-20
DOSYA BOYUTU:
11,86
ISBN:
6054421268
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Sevimli Tavşanım / Dokun Hisset PDF

Benim Sevimli Tavşanım / Dokun Hisset harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Benim Sevimli Tavşanım / Dokun Hisset sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kitaplar... Dokunun Hissedin. Çocuklar bu kitapları çok sevecek ... Benim Sevimli Tavşanım (Ciltli) Yumuşacık Kitaplar - Dokun ve Hisset ... . Bir taraftan güzel hikâyeleri okurken diğer taraftan hayvan karakterlere dokunacaklar ve... Kitaplardaki her sayfa dokunma duyusuna hitap ettiği için çocuğun duygusal gelişimine önemli katkı sağlar.Çocuklar Dokun-Hisset özellikli bu kitaplarla hem öğrenecekler hem de keyifli vakit geçirecekler. Ben Şimdi Nasıl Hissediyorum (Sağlık Hikâyeleri 9) Çamlıca Çocuk Yayınları. Kitaplardaki her sayfa dokunma duyusuna hitap ettiği için çocu ... Benim Sevimli Tavşanım / Dokun Hisset ... . Kitaplardaki her sayfa dokunma duyusuna hitap ettiği için çocuğun duygusal gelişimine ö...