acem2019delhi.com

Hadis ve Kültür Yazıları

Responsive image
Bu kitap, yazarın, modern zamanlardaki hadis çalışmalarının ekseni konusundaki fikir, görüş ve düşüncelerini yansıtan yazılardan oluşmaktadır. Bugün hadisle meşgul olanların farkında olmaları gereken noktalar; hadis alanında eksen kaymalarının tespiti; hadis kaynaklarının aktüel değeri ve günümüzde bu literatürün nasıl anlaşılması gerektiği; hadis araştırmacılarının, bugün sağlıklı bir 'kitap konseptine' sahip olup olmadıklarına ilişkin sorular; hadis ve kültür ilişkisine dair tarihî örneklemeler; hadisin tarihinde kadın gerçekliği gibi konular kitabın ana temâsını oluşturmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-05
DOSYA BOYUTU:
5,4
ISBN:
6054696727
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Emin Özafşar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hadis ve Kültür Yazıları PDF

Hadis ve Kültür Yazıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Emin Özafşar. Okuyabilirsin Hadis ve Kültür Yazıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğlıklı bir 'kitap konseptine' sahip olup olmadıklarına ilişkin sorular; hadis ve kültür ilişkisine dair tarihi örneklemeler; hadisin tarihinde kadın gerçekliği gibi konular ... Hadis ve Kültür Yazıları - 010194865 ... ... ...tespiti; Hadis kaynaklarının aktüel değeri ve günümüzde bu literatüre nasıl yaklaşılması gerektiği; Hadis araştırmacılarının. Hadis ve kültür ilişkisine dair tarihî örneklemeler; vb. konular ele alınmıştır. Hadis ve kültür konusuna odaklanan bu yazıların hadis alanında yeni farkındalıklara ve bakış açılarına aracı olması ümit edilmektedir. 19.55 TL. ...hadis araştırmacı ... Hadis ve Kültür Yazıları ... . Hadis ve kültür konusuna odaklanan bu yazıların hadis alanında yeni farkındalıklara ve bakış açılarına aracı olması ümit edilmektedir. 19.55 TL. ...hadis araştırmacılarının, bugün sağlıklı bir 'kitap konseptine' sahip olup olmadıklarına ilişkin sorular; hadis ve kültür ilişkisine dair tarihi örneklemeler; hadisin tarihinde kadın gerçekliği gibi... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hadis ve Kültür Yazıları. sahip olup olmadıklarına ilişkin sorular; hadis ve kültür ilişkisine dair tarihî örneklemeler; hadisin tarihinde kadın gerçekliği gibi konular kitabın ana......