acem2019delhi.com

Farkındalık StratejileriZayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı

Responsive image
Üniversiteye hazırlanan bir genç Deniz Çolakoğlu.Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor.Düşünen, sorgulayan birisi o, yeni bir kuşağın önerisi olma gibi bir derdi de yok. Bildiklerini, okuduklarını, yaşadıklarını başkalarıyla paylaşmak istiyor. Bilmediği şeylerin üzerine gidiyor, anlamaya çalışıyor.Kendi için bir dönüm noktası bu yazdıkları. Gelecekteki yazacağı başka yazıların bir habercisi. Memleketin gereksinim duyduğu düşünebilen gençlerin ayak sesleri. 
YAYIN TARİHİ:
2018-05-11
DOSYA BOYUTU:
8,40
ISBN:
6059331975
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Deniz Emre Çolakoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Farkındalık StratejileriZayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı PDF

Farkındalık StratejileriZayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Deniz Emre Çolakoğlu. Okuyabilirsin Farkındalık StratejileriZayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rlanan bir genç Deniz Çolakoğlu. Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor ... Farkındalık Stratejileri; Zayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı - Deniz... ... . Farkındalık Stratejileri Üniversiteye hazırlanan bir genç Deniz Çolakoğlu.Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp 24. Farkındalık StratejileriZayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı. 11.25 TL. Üniversiteye hazırlanan bir genç Deniz Çolakoğlu. Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor. 11.25 TL. Üniversiteye hazırlan ... Farkındalık Stratejileri Zayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı Deniz... ... . Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor. 11.25 TL. Üniversiteye hazırlanan bir genç Deniz Çolakoğlu. Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor. Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı. 20 20. Shunmyo Masuno. Basit Yaşam Sanatı. 27 27. Asuman Korugan. Dönüşüm Sanatı. 28 28. Şebnem Akarsu. Farkındalık sıtratejileri : zayıflıkları güce dönüştürme sanatı. ISBNp: 9786059331975. Deniz Emre Çolakoğlu, Farkındalık Stratejileri Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih Barkod : 9786059331975. Zayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı. Kritik Stok. Zayıflıkları Güce Dönüştürme Sanatı. Farkındalık Stratejileri. "Farkındalık Stratejileri" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… 11.25 TL. Üniversiteye hazırlanan bir genç Deniz Çolakoğlu. Yaşıyla birlikte, bambaşka şeyler yapması gerekirken, kalkıp böyle bir kitaba imza atıyor....