acem2019delhi.com

Masal Balonu (Ciltli)

Responsive image
Masallar kitaplarla tanışmanın veokuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla onları dil dünyamızın zengin renkleriyle tanıştırır masallar aracılığıyla onlara dünyadan bahseder ve hayatı sevdirmek isteriz.Birbirinden eğlenceli ve rengârenk masallarla dolu bu kitap, çocuklarınıza pozitif değerler aşılayacak ve onların en iyi arkadaşı olacak.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-10
DOSYA BOYUTU:
6,90
ISBN:
6052971239
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Birsen Ülker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Masal Balonu (Ciltli) PDF

Masal Balonu (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Birsen Ülker. Okuyabilirsin Masal Balonu (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ilmeleri de kolaylaşır. 26.50 TL. Kitaplarla tanışmanın ilk adımı olan masallar sayesinde çocuklarımızın hayal güçleri gelişirken, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmeleri de kolaylaşır ... Masal Balonu Ciltli ... . 13.89 TL. Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla... 33.50 TL. Kitaplarla tanışmanın ilk adımı olan masallar sayesinde çocuklarımızın hayal güçleri gelişirken, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmeleri de kolaylaşır. Kitap : Masal Balonu ... Masal Balonu Ciltli | BÜDÜ Non-Food Discount Marketing ... ... 33.50 TL. Kitaplarla tanışmanın ilk adımı olan masallar sayesinde çocuklarımızın hayal güçleri gelişirken, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmeleri de kolaylaşır. Kitap : Masal Balonu (Ciltli), Yazar : Birsen Ülker, Yayınevi : Yakamoz Çocuk - 9786052971239 - Fiyat: 15,84 TL. Masal Balonu (Ciltli). Size haber verelim. Yeni. Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla onları dil... Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla onları dil dünyamızın zengin renkleriyle tanıştırır masallar aracılığıyla. Ciltli. Kağıt Cinsi. 1. Hm. Yakamoz masal balonu ciltli. Havale / EFT (%4) :33.60 TL (KDV Dahil). Bankalara özel taksit seçenekleri Kitaplarla tanışmanın ilk adımı olan masallar sayesinde çocuklarımızın hayal güçleri gelişirken, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmeleri de kolaylaşır. Kral Şakir 8 : Macera Adası : Ciltli. Varol Yaşaroğlu. Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla onları dil... Masal Balonu Ciltli kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....