acem2019delhi.com

Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler İle

Responsive image
Yürüyordu Baba Erenler refiki ile bir sırr-ı müstakim’de ve tefekkür eyliyorlardı birbirlerindeki kendileriyle. Mucize görmeden imana ve de imam’a gelmişlerdi. Tane tane dizilmişlerdi tesbih gibi ve de serdeki imameyi tesbih ediyorlardı amma bizler onların tesbihini anlayamıyorduk bir türlü. Yola düştüklerinde kadem basmışlardı turaba. Âdemi bir kademdi demleri. Cevelan eder iken aynı anda sücûd ediyorlardı Turab’daki Rabb’a. Harab düşer iken azamet-i rabb`da, yetişmiş idi o vakit Ebu Turab da imdada. Yezdani bir şiir dökülüvermişti dehan-ı fiir-i Yezdan’dan. Amma kıpırtısızdı, tevhid idi lebleri. Lakin dürülü ve de bükülü sedası sığmıştı kalplerine Baba Erenler ile Refik’inin. Bir acaib seyrana dûçar olmuşlardı. Sedasından seyrana oradan seyr-i an’a iktida olmuşlardı. İptidası idi intiha bu iktidanın. Seyr, ana sırdan nüzul etmişti Turab’daki Ebu’ya erenlere. Ol sebeple Ebu’ya erenlere, Baba Erenler denildi. Baba’nın çocuğuydu bu erenler ve babanın sırrıydı, çocuk..
YAYIN TARİHİ:
2010-10-15
DOSYA BOYUTU:
12,21
ISBN:
6055598198
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Albayrak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler İle PDF

Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler İle harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Albayrak. Okuyabilirsin Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler İle sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Yürüyordu Baba Erenler refiki ile bir sırr-ı müstakimde ve tefekkür eyliyorlardı birbirlerindeki kendileriyle ... Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler ile %10 İndirimli Hüseyin Albayrak ... . Lakin dürülü ve de bükülü sedası sığmıştı kalplerine Baba Erenler ile Refiki'nin. Yürüyordu Baba Erenler refiki ile bir sırr-ı müstakimde ve tefekkür eyliyorlardı birbirlerindeki kendileriyle. Lakin dürülü ve de bükülü sedası sığmıştı kalplerine Baba Erenler ile Refiki'nin. Yürüyordu Baba Erenler refiki ile bir sırr-ı müstakimde ve tefekkür eyliyorlardı birbirlerindeki kendileriyl ... Bir Yürüyüş Eyledik Baba Erenler ile | bkmkitap.com ... . Yürüyordu Baba Erenler refiki ile bir sırr-ı müstakimde ve tefekkür eyliyorlardı birbirlerindeki kendileriyle. Lakin dürülü ve de bükülü sedası sığmıştı kalplerine Baba Erenler ile Refiki'nin....