acem2019delhi.com

Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı

Responsive image
Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını entegre bir şekilde kullanmayı amaçlayan bir eğitim yaklaşımı olan STEM, ülkemizde oldukça yenidir; yeni olması sebebiyle de ciddi yanlışları beraberinde getirmiştir. STEM adı altında yapılan çalışmalara bakıldığında birçok hatanın yapıldığı göze çarpmaktadır:STEM uygulamaları ile tasarım temelli öğrenme uygulamalarının karıştırılması, STEM eğitimini sadece fen ve matematik öğretmenlerinin alması gerektiğinin düşünülmesi, Fen deneylerinin STEM eğitimi şeklinde algılanması, Sadece iki disiplinin entegre bir şekilde verilmesinin yeterli görülmesi, Robotik ve kılavuzlar yardımı ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesiBu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile ilgili doğru bilinen yanlışları ortaya çıkarmak, bu yaklaşımla ilgilenenlere farkındalık sağlamak ve yol göstermek amaçlanmıştır. Bunun yanında, ülke çapında STEM eğitiminin tam anlamı ile entegrasyonunun sağlandığı bir kitabın yer almaması bu kitabın yazılmasında önemli bir rol oynamıştır.Kitabın, STEM eğitimi konusunda çalışan akademisyen, öğretmen ve öğretmen adaylarına faydalı olacağı düşünülmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-15
DOSYA BOYUTU:
4,10
ISBN:
6053209928
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bekir Yıldırım
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı PDF

Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bekir Yıldırım. Okuyabilirsin Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...in STEM eğitimi şeklinde algılanması Bekir Yıldırım ... Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı - Bekir Yıldırım... ... . Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını entegre bir şekilde kullanmayı amaçlayan bir eğitim yaklaşımı olan STEM, ülkemizde oldukça yenidir... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Teoriden Pratiğe STEM Eğitimi - Uygulama Kitabı. Mağaza: Nobel Kitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Doğrulama Kodu. ...yeterli görülmesiRobotik ve kılavuzlar yardımı i ... Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı... - Nobel Kitap ... . ...yeterli görülmesiRobotik ve kılavuzlar yardımı ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesi.Bu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile ilgili doğru bilinen yanlışları. Teoriden Pratiğe STEM Eğitimi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Teoriden Pratiğe STEM Eğitimi - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Kitap sektörü içerisinde yıllardır edindiğimiz tecrübe ve her biri alanında uzman ekibimizle; kitapseverlere en geniş yelpazede ürünü, en uygun fiyatlarla sunmak üzere yeni web sitemizi... Kitabın STEM eğitimi konusunda çalışan akademisyen öğretmen ve öğretmen adaylarına faydalı olacağı düşünülmektedir. Kağıt Türü:Kitap Kağıdı. Ebat:16 x 23,5. Dil:Türkçe. Akademik kategorisinde yer alan Bekir Yıldırım - Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi Uygulama Kitabı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Alış-Veriş Listeme Ekle. Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı. ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesi Bu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile. ...entegre bir şekilde verilmesinin yeterli görülmesi, Robotik ve kılavuzlar yardımı ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesi Bu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile. ...Sayfa Sayısı: 176, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2018, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2018-05-15T14:18:47, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı. Kitap....