acem2019delhi.com

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde

Responsive image
Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze dek nasıl artırdığını etkileyici bir biçimde anlatıyor.Havacılık alanında önemli çalışmalara imza atmış kıdemli bir gazeteci olan Christine Negroni, uçak yolculuklarının ilk döneminden günümüze kadar yürütülen kimi kaza soruşturmalarına yakından bakabilmemizi sağlıyor.Yazar bu kazalardan bazılarının ortak yanlarını ele alırken, çıkarılan derslerle uçakları daha güvenli hale getirmek için yapılan yenilikleri de inceliyor. Bu sayede pilot eğitimlerinin, havayolu işletmeciliğinin ve uçak tasarımlarının aslında kazalardan yola çıkılarak daha da geliştirildiğini görüyoruz.Negroni bazı mucizevi kurtuluşlara da değiniyor ve pilotların hızlı düşünme yetileri sayesinde felakete dönüşmeden önlenen ve yüzlerce insanın hayatını kurtaran olaylara şahit oluyoruz.Dünyanın dört bir yanından havacılık uzmanlarının görüşleriyle, pilotlarla yapılan röportajlarla ve uçak kazalarından kurtulan insanların yaşadıklarıyla harmanlanan Kaza Dedektifleri, uçma korkunuzu yenmenizi sağlayacak ve sizi daha bilinçli bir yolcu haline getirecek, ilham verici bir kitap. 
YAYIN TARİHİ:
2018-05-15
DOSYA BOYUTU:
5,66
ISBN:
6052221143
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christine Negroni
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde PDF

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christine Negroni. Okuyabilirsin Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... dek nasıl artırdığını etkileyici bir ... Kaza Dedektifleri; Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde... ... ... Diğer kategorisinde kendisine yer bulan Kaza Dedektifleri Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının Christine Negroni tarafından yazılan ve PANAMA YAYINCILIK tarafından piyasaya sürülen Kaza... Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini.. 18 TL. Kaza Dedektifleri, insanların ve ... Christine Negroni Kaza Dedektifleri: Dünyanın En Gizemli Hava... ... .. 18 TL. Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze deknasıl artırdığını... [product_id] => 301 [name] => Kaza Dedektifleri / En Gizemli Hava Kazalarının İzinde [description] =>