acem2019delhi.com

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap

Responsive image
“BİR ŞEY İCAT ETMEK İÇİN İYİ BİR HAYAL GÜCÜNE VE BİR YIĞIN ÇER ÇÖPE İHTİYACIMIZ VARDIR.”Thomas Alva Edison Her yeni gün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde getirir; yalnızca düz çizgiler kullanarak bir güneş çizmek, alışveriş listesinden bir şarkı yapmak, sıradan bir yemeği sıradışı bir malzemeyle farklılaştırmak… Bu kitap sana böyle minik ipuçları veriyor, gerisini sana bırakıyor.Ünlü müzisyenlerden, dansçılardan, tasarımcılardan, şeflerden, yani yaratıcılığıyla kendini ispat etmiş pek çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. Zihnini günün olumsuz yanlarından arındırıp yalnızca hayal gücünle yaratacağın bu dünyanın kralı ya da kraliçesi sen olacaksın. Ve yılın sonunda yaratıcılığınla harikalar yarattığın bir portfolyoya sahip olmuş olacaksın.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-21
DOSYA BOYUTU:
5,99
ISBN:
6052992104
DİL:
TÜRK
YAZAR:
RobieRogge
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap PDF

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır RobieRogge. Okuyabilirsin Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...laşabileceğiniz Yerler... ...derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın ... Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap Robie Rogge ... . "https://preprod.kitapyurdu.com/kitap/her-gun-sana-ilham-veren-bir-sey-yap/461920.html">