acem2019delhi.com

Kendinden Utanmak

Responsive image
Üç şey geri dönmez:Yay’dan çıkan ok,Ağızdan çıkan söz,Geçen zaman…150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kızgın! Birçok kadının aynı erkekle yolları bir yerlerde kesişiyor. Kalp, kalbe sürterek bileniyor, sivri yerleri yuvarlanıyor, acıyor! Gurur sınavı kirli bir aşk hikâyesini bir “hayvanın” ağzından okuyacaksınız. “Nankör” kelimesinin ısrarla âdemoğlunun sıfatı olduğunu söylüyor.Bilge bir kedi, insanların beş duyusunun nasıl sıradanlaştığını anlatıyor.Evet, bir kedi anlattı, Ayşenur Yazıcı yazdı. Hepsi hayal ürünü ama romanın içinde kendi gerçeklerinizi keşfederseniz, sizin içinizdeki hayvan da evcilleşmek için bin türlü sebep bulacaktır.Sabrı, aşkı, hoşgörüyü felsefeyle harmanlayan bir “kedi”nin, telaş içindeki insanlara bakışı…İnsana haddini bildiren pişmanlıkları, tavus kuşuna haddini bildiren ayaklarıdır. Ama ağızlarını açtıklarında ikisi de çirkinim diye bağırır.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-04
DOSYA BOYUTU:
11,7
ISBN:
1056402746
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayşenur Yazıcı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kendinden Utanmak PDF

Kendinden Utanmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayşenur Yazıcı. Okuyabilirsin Kendinden Utanmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... veya rahatlığınızı arttırmaya çalışabilirsiniz ... Kendinden Utanmak | Dertli Sözlük ... . İnsana haddini bildiren pişmanlıkları, tavus kuşuna haddini bildiren ayaklarıdır. Ama ağızlarını açtıklarında ikisi de çirkinim diye bağırır. Kendinden Utanmak Ayşenur Yazıcı. Kendinden anlatıyor. 5 TL'den. Kendinden Utanmak (2011) Özellikleri, Teknik Detayları. Üç şey geri dönmez: Yay\'dan çıkan ok, Ağızdan çıkan söz, Geçen zaman... 150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kız ... Kendinden Utanmak - Uludağ Sözlük ... ... 150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kızgın! Kendinden utanmak. 12:11. KENDİNİ BEĞENMEME. İnsanoğlunun Kendinden Utanmasına sebeb soykırımlar). Yoo Tövbe. görünümler 419Yıl önce. Anasayfa Kendinden Utanmak. 1. Kendinden Utanmak Ayşenur Yazıcı Nemesis Kitap Ayşenur Yazıcı. Sepete At Hemen Al. Ke(n)di(n)den Utanmak kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. Rüyada kendinden utanmak ziraat ve harmandan fayda görmeye, her zaman hak ettiğini alacağına Rüyada kendinden utanmak gördüyseniz: Belli iş ya da ilişkilerde kırılmalar söz konusu olabilir....