acem2019delhi.com

Amine Sensin

Responsive image
Öncelikle belirtelim ki, bu roman, 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında İzmir’de ilköğretim 8. sınıf öğrencisi olan Amine Şani’nin yaşadığı gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazılmıştır. Ancak olaylar roman diline dökülmüştür.İkinci olarak bu roman, şu an ülkemizde bazı dernek ve STK’ların başlatmış olduğu tesettür seferberliğine bir katkı sağlamak, halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve herkesin tesettür seferberliğinde bir rol alması amacı ile yazıldı. Roman, adındaki “Sensin” kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen bir Amine’sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele sergileyebilirsin. Öyleyse kendini basit ve sıradan görme, sen büyük bir destan yazabilecek güce ve enerjiye sahipsin. Hiçbir engel tanıma, kendine güven, Allah’a dayan ve Allah’ın tesettür emrinin okulda bir temsilcisi de sen ol. Eminim ki başaracaksın..Allah yardımcın olsun..
YAYIN TARİHİ:
2011-09-26
DOSYA BOYUTU:
5,63
ISBN:
6054024766
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhammed Müfit Yaray
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Amine Sensin PDF

Amine Sensin harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhammed Müfit Yaray. Okuyabilirsin Amine Sensin sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a iyi bir mücadele sergileyebilirsin. 12 ... Amine Sensin - Muhammed Müfit Yaray - Dua Yayınları ... .24 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Epub veya pdf formatta Amine Sensin kitabına erişmek ister misiniz? Muhammed Müfit Yaray imzası taşıyan Amine Sensin pdf indirme bağlantısına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Amine Sensin. 211 Reads 31 Votes 3 Part ... Amine Sensin | bkmkitap.com ... . Amine Sensin. 211 Reads 31 Votes 3 Part Story. Kitap birebir aktarılacaktır ve sadece okunma amaçlı yayınlanacaktır. amine. aminesensin. 10.80 TL. Öncelikle belirtelim ki, bu roman, 2010-2011 Eğitim-öğretim yılında İzmir'de ilköğretim 8. sınıf öğrencisi olan Amine Şani'nin yaşadığı gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazılmıştır. 9786054024766. 387239. Amine Sensin. Dua Yayınları. 18.00. Amine Sensin arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Amine Sensin İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Amine Sensi...