acem2019delhi.com

Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar

Responsive image
Aile gerçek bir nimettir. İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir.Çocuğu mutlu etmek için alınan hiçbir oyuncak, hiçbir hediye, onun karşılıklı sevgi, hürmet ve merhamet üzerine kurulmuş, İslam nuruyla aydınlanmış, ahlaki güzelliklerle dolu, edeb ve terbiye ile zinetlendirilmiş bir yuvada dünyaya gelmesinden, böyle bir yuvada filizlenip yetişmesinden daha kıymetli olamaz.Bir anne ve babanın Allah’ın adını anarak ahitleşmeleri, yuvalarının temellerini onun rızasına uygun olarak atmaları, aile ocaklarını onun emrettiği, Rasulü’nün (sav) irşad ettiği gibi güzel hasletlerle donatmaları, sevgi ve rahmeti yuvalarından eksik etmeyişleri, çocuklarına sağlam bir neseb, helal bir lokma, güzel bir ahlak sunmaları, dünyevi değer ölçüleriyle ölçülemeyecek kadar kıymetlidir.
YAYIN TARİHİ:
2011-09-26
DOSYA BOYUTU:
11,18
ISBN:
6058776845
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şerafeddin Kalay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar PDF

Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şerafeddin Kalay. Okuyabilirsin Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n Sepetinize Eklendi! Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar ... Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar... | KitapElimde.com ... . 5,83 TL. Asr-ı Saadet bizim güzel örnekler bulduğumuz bir bahçe, eşsiz bir memba. Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapta o billur pınara varacaksınız." Din - Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar. | 0 yorum | Yorum Yap. Asr-ı Saadet bizim güzel örnekler bulduğumuz bir bahçe, eşsiz bir memba. Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapt ... Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar - Şerafeddin Kalay ... . Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapta o billur pınara varacaksınız.". (Tanıtım Bülteninden). Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar. M. Şerafeddin Kalay. Yayınevi: Tahlil Yayınları. ACIKLAMA Bu özgün çalışmada Dr. Şerafeddin Kalay çocuklarımızı Asr-ı Saadet'teki çocuklar gibi nasıl yetiştirebiliriz Biz de çocuklarımızı Asr-ı Saadet ikliminde büyümüş çocuklar gibi yetiştirebiliriz. Asr-ı Saadet bizim güzel örnekler bulduğumuz bir bahçe, eşsiz bir memba. Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapta o billur pınara varacaksınız.". (Tanıtım Bülteninden). Asr-ı Saadet'te bugünkü manada medya yoktu. Evlerde televizyonlar bütün gün açık oluyor ve çocuklar doğrudan izlemeseler bile oradan gelen ses ve görüntülere maruz kalıyorlar. Aynı Gün Kargo. En Ucuzen_ucuz_magaza_10370. 5,82 TL. Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar - 9786058776845. Asrı Saadette Çocuk Olmak. Asr-ı Saadette çocuk olmak Ümmü Halid olmak Halid bin Said'in küçük kızı Kırmızı bir elbise var üzerinde Ve babasıyla beraber ALLAH(CC) Rasulü'nün huzurunda Bu kız... İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir. Asr-ı Saadet bizim güzel örnekler bulduğumuz bir bahçe, eşsiz bir memba. Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapta o billur pınara varacaksınız.". (Tanıtım Bülteninden). Alış-Veriş Listeme Ekle. Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar. hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet baba için nimet dede nine için nimet çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir. Aile gerçek bir nimettir. İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Tahlil Yayınları markalı Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar 9786058776845 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Derneğimiz tarafından 26 Mart Cumartesi günü Bayrampaşa Yücel Çakmaklı Kültür Merkezinde Dr. Şerafettin Kalay hocamızın "Asr-ı Saadette ve günümüzde Çocuklar" konulu konferansı büyük bir......