acem2019delhi.com

Desen Kitabı 2

Responsive image
Tuva Yayıncılık olarak ikinci desen kitabımız ile karşınızdayız. İlkine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm el sanatları severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız.Bu kitapta el sanatlarının hemen hemen her alanında kullanabileceğiniz 200’den fazla desen bulunmaktadır. Desenler farklı büyüklük ve formlarda olup, hat, tezhip, çiçek, çini, alfabe gibi birçok kategoride yer almaktadır. Bu kitap, nakış, resim, aplike, oymacılık, hat, tezhip, kumaş ve cam boyama, folyo, kırkyama (patchwork) gibi el sanatlarının birçok alanında, hem usta öğreticilerin hem de kursiyerlerin el altında bulundurabileceği bir desen bankası olma özelliğindedir. İSMEK usta öğreticisi Nazire Uçarkuş Ayhan tarafından hazırlanan desenlerin tüm el sanatları meraklarına faydalı olması dileği ile. 
YAYIN TARİHİ:
2015-02-19
DOSYA BOYUTU:
5,31
ISBN:
6055647926
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nazire Uçarkuş Ayhan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Desen Kitabı 2 PDF

Desen Kitabı 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nazire Uçarkuş Ayhan. Okuyabilirsin Desen Kitabı 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... 200 Farklı Motif Desen Kitabı 2 Tuva Yayıncılık ... Desen Kitabı 2 PDF İndir - Epub Oku - Ücretsiz Mobil Download ... . Bu kitapta el sanatlarının hemen hemen her alanında kullanabileceğiniz 200'den fazla desen bulunmaktadır. DESEN KİTABI 2 DERGİ / KİTAP Nakış, Aplike, El Sanatları, Boyama, Resim, Kumaş Boyama Bu kitapta el sanatlarının hemen hemen TAÇ. DESEN KİTABI 2. 0 Yorum | Yorum Yap. Kargo dahil en ucuz14,59 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Desen Kitabı 2. 50 TL ve üzeri alışverişlerini ... 200 Farklı Motif Desen Kitabı - 2-Kolektif Fiyatı ... . Desen Kitabı 2. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 07:42 Amazon Türkiye. Kolektif. Tuva Yayıncılık olarak ikinci desen kitabımız ile karşınızdayız. İlkine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm el sanatları severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız. Ahşap Yakma Sanatı Tablolar,Size Özel Çalışmalar, Desenler, Kitaplar. Desen Kitabı 2- 127 sayfa PDF 6MB. Aşağıdaki Yandex Disc linkinden ücretsiz indirebilirsiniz. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Desen Kitabı 2. pek çok çiçek, yaprak, bordür vs. deseni mevcut. hatta elden geçirerek farklı alanlarda da kullanılabilirler. desen kitabı 1 desen kitabı 2 desen kitabı 3 desen kitabı 4. Kategoriler. Anasay...