acem2019delhi.com

Anadolu’nun Kayıp Kahveleri

Responsive image
Üstü örtülmüş, saklı kalmış kahve kültürümüze ışık tutan bir rehber niteliğinde... Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu’nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya yüz tutmuş kahve kültürlerini ve tarihlerini ortaya çıkararak, okurlarına ve kahveyi meslek edinenlere başucundan ayırmayacakları ciddi bir kaynak sunuyor. 500 yıllık kahve sevdasını sadece bir içecek değil, değerli bir kültür mirası olarak gören Naim Koca ve Atilla Narin, hazırladıkları bu eseri; atasözleri, maniler, hikayeler ve kendilerine has söylemleriyle zenginleştirerek, sizleri kahve kokularıyla dolu keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-09
DOSYA BOYUTU:
10,23
ISBN:
6056837685
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Naim Koca
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anadolu’nun Kayıp Kahveleri PDF

Anadolu’nun Kayıp Kahveleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Naim Koca. Okuyabilirsin Anadolu’nun Kayıp Kahveleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu'nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya yüz tutmuş kahve kültürlerini ... Anadolu'nun Kayıp Kahveleri Naim Koca-Atilla Narin ... ... 29 TL. Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu'nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya yüz tutmuş kahve kültürlerini... Naim Koca, Atilla Narin tarafından kaleme alınan Anadolu'nun Kayıp Kahveleri Pdf Oku isimli 200 sayfadan oluşan kitap; KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 9/5/2018 Çarşamba tarihinde ve 1... Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu'nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya ... Anadolu'nun Kayıp Kahveleri ... ... Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu'nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya yüz tutmuş kahve kültürlerini ve... Naim Koca, Atilla Narin. Kitap Tanıtımı. Üstü örtülmüş, saklı kalmış kahve kültürümüze ışık tutan bir rehber niteliğinde. . . Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve... Kahveye tutkuyla bağlı iki kahve ustasının yıllar boyu emek vererek tecrübe ve birikimlerini aktardığı Anadolu'nun Kayıp Kahveleri; topraklarımızdaki unutulmaya yüz tutmuş kahve kültürlerini ve... Anadolu'nun Kayıp Kahveleri. 29,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git. , peşin fiyatına 3 taksit. Anadolu'nun Kayıp Kahveleri İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Check photos, videos and stories anonymously from Anadolu'nun Kayıp Kahveleri @kayipkahveler profile. Anadolu'nun Kayıp Kahveleri. @kayipkahveler Kahve kitabı En iyi içecek kitabı ödülü 🥇. Anonymously see photos, videos and stories shared by Anadolu'nun Kayıp Kahveleri @kayipkahveler. 1630 Followers, 113 Following, 177 Posts - Kahve kitabı En iyi içecek kitabı ödülü 🥇. Naim Koca, Atilla Narin tarafından kaleme alınan Anadolu'nun Kayıp Kahveleri Pdf İndir isimli 200 sayfadan oluşan kitap; KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 9/5/2018 Çarşamba tarihinde ve 1. Baskı sayısı......