acem2019delhi.com

İdeoloji Kuramları

Responsive image
İdeoloji, deyim yerindeyse, kafamda değil, oturduğum banktadır.”Terry Eagletonİdeoloji, gözümüze inmiş bir perde mi, yoksa yaşadığımız gerçekliğin bizzat kendisi mi? İdeolojiyle aramıza bir mesafe koymak ne kadar mümkün? İdeolojinin oluşmasında ve yerleşiklik kazanmasında toplumsallığın rolü ne? Onu egemen sınıfların kurguladığı metafizik bir içerik olarak kavramak yeterli bir açıklama sayılabilir mi?İdeoloji Kuramları felsefe tarihinin en önemli tartışma konularından biri olan ideolojiyi bu ve benzeri sorular üstünden açıklığa kavuşturuyor. Napoléon Bonaparte’tan Marx’a, Lenin’den Gramsci ve Althusser’e kadar pek çok filozofun görüşlerine yer verilen kitap, bugünkü tartışmalar için de çokboyutlu bir tartışma olanağı sağlıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-04
DOSYA BOYUTU:
9,84
ISBN:
6055904319
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sinan Özbek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İdeoloji Kuramları PDF

İdeoloji Kuramları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sinan Özbek. Okuyabilirsin İdeoloji Kuramları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... İdeoloji Kuramı ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İdeoloji Kuramları. %28. 8,50 TL. %28. Stokta Yok. İdeoloji Kuramları. Sinan Özbek. HAVALE :6,06 TL %1 EFT İndirimi. Basitçe, ideoloji bir düşünce biçimi ya da bir toplumda ayakta tutulan fikirler dizisi olarak tanımlanabilir. Öte yandan kuramlar, bir analizin sonucu olan bir şeyin genelleştirilmiş bir düşünce ya da sonucudur. İninal Kart ile ödemelerde 125 TL ve üzeri alış ... Siyasal İdeolojiler: Kuram ve Tarih ... . İninal Kart ile ödemelerde 125 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim! İdeoloji Kuramları (Yabancılaşma Ve Boyun Eğme Güçleri) ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar....