acem2019delhi.com

Süleyman Nazif’in Nükte ve Hicivleri

Responsive image
Bir gün sohbet sırasında Avrupa’da, bazı ünlü yazarların ölümlerinden sonra evlerinin müze haline getirildiğivebuevlerinüzerineonlarınisimlerininyazıldığıkonuşulur.ÖrnekolarakdaJ.W. Goethe’nin Frankfurt’taki, Victor Hugo’nun Place des Vosges’daki, Frédéric Chopin’in Varşova’daki ve Tolstoy’un Yasnaya Polyana’daki müze-evlerinden bahsedilir. O mecliste bulunan ve sohbetin tesirinde kalan Florinalı Nazım Bey, söz konusu kişilerin âkıbetlerine imrenerek Süleyman Nazif’e:-Üstadım, ben ölünce kapımın üstüne konulacak levhaya ne yazarlar acaba? deyince, üstâd damdan düşercesine:-“Kiralık Ev”şeklinde karşılık verir.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-09
DOSYA BOYUTU:
12,57
ISBN:
6054673896
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Sinan Çitçi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Süleyman Nazif’in Nükte ve Hicivleri PDF

Süleyman Nazif’in Nükte ve Hicivleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Sinan Çitçi. Okuyabilirsin Süleyman Nazif’in Nükte ve Hicivleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...in Nükte ve Hicivleri. Yazar Dr. Sinan Çitçi tarafından kaleme alınmış Süleyman Nazif'in Nükte ve Hicivleri kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir ... Süleyman Nazif'in Nükte ve Hicivleri - Dr. Sinan Çitçi : %20 İndirimli ... . Bu çalışmada Süleyman Nazif'in nükteciliği üzerine durularak onun nüktelerinden de örnekler verilmiştir. Ö. GÖÇGÜN: Süleyman Nazif'te Nükte ve Hazırcevaplılık. geçerlidir. Dr. Sinan Çitçi, Selahattin Çitçi. Bir gün sohbet sırasında Avrupa'da, bazı ünlü yazarların ölümlerinden sonra evlerinin müze haline getirildiği ve bu evlerin üzerine onların isimlerinin yazıldığ ... Süleyman Nazif'in Nükte ve Hicivleri ... . geçerlidir. Dr. Sinan Çitçi, Selahattin Çitçi. Bir gün sohbet sırasında Avrupa'da, bazı ünlü yazarların ölümlerinden sonra evlerinin müze haline getirildiği ve bu evlerin üzerine onların isimlerinin yazıldığı konuşulur. ...Sinan ÇİTÇİ Akademi Titiz Yayınları • 129 Süleyman Nazif'in Yayın Yönetmeni Nükte ve Hicivleri İbrahim Palalı Kapak Tasarımı Emre Yatar Baskı & Cilt Selahattin ÇİTÇİ Hünkar Organizasyon Ltd. Şti. Hiciv - Mizah kategorisinde yer alırken Süleyman Nazif'in Nükte ve Hicivleri epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. Kağıt yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. : Selahattin Çitçi. Süleyman Nazifin Nükte ve Hicivleri Selahattin Çitçi Akademi Titiz Yayınları | 9786054673896. Süleyman Nazif'in Nükte ve Hicivleri. ₺31.00₺37.80. Bir gün sohbet sırasında Avrupa'da, bazı ünlü yazarların ölümlerinden sonra evlerinin müze haline... İdefix9786054673896. O mecliste bulunan ve sohbetin tesirinde kalan Florinalı Nazım Bey, söz konusu kişilerin akıbetlerine imrenerek Süleyman N...