acem2019delhi.com

Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri’nden Bilgiler ve Belgeler (Notlar, Hatıralar)

Responsive image
Rabbimize na mütenahi hamd-ü senalar olsun ki, Mehmet Feyzi Efendi gibi ilimde zirve, velayeti kâmile sahibi bir zat ile tanışmayı ve ondan istifade etmeyi nasip etti. İnsana hayatında böyle bir zat ile tanışma ve istifade etmek nasip olursa Rabbine ne kadar şükretse azdır. Velayeti kâmile zatların sohbetleri insana yeniden doğmuş gibi hayat bahşeder. Mehmet Feyzi Efendi sohbet sünnetini ihya ettiler. “Ağaç kökünden sıvarılır. İnsan ise sohbetle kulağından sıvarılır.” buyururlar, sahabelerin de sohbetle âlim olduğunu beyan ederlerdi. Sohbete çok ehemmiyet verirler, sohbetleri ile ziyaretçilerine nurani bir iksir sunarlardı. Mehmet Feyzi Efendi, sohbetlerinde not almayı kimseye müsaade etmediler, lütuf ettiler, beni not tutmaktan men etmediler. Bu tutmuş olduğum notlar, Efendi Hazretlerinin tashihatından geçmiştir. Tutmuş olduğum bu notlar şahsıma münhasırdır, fakat bu hakikatlerin gizli kalmasına gönlüm razı olmadı. Mehmet Feyzi Efendinin anlatılması ve tanıtılmasının lüzumuna inandım. Bu kitap vesilesiyle de sohbetlerde tuttuğum notlardan oluşan bu faydalı bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. 
YAYIN TARİHİ:
2018-05-11
DOSYA BOYUTU:
6,51
ISBN:
6058595323
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Vedat Kader
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri’nden Bilgiler ve Belgeler (Notlar, Hatıralar) PDF

Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri’nden Bilgiler ve Belgeler (Notlar, Hatıralar) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Vedat Kader. Okuyabilirsin Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri’nden Bilgiler ve Belgeler (Notlar, Hatıralar) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...akikatlerin gizli kalmasına gönlüm razı olmadı ... Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri'nden Bilgiler ve Belgeler Vedat Kader ... . ...Feyzi Efendi Hazretleri'nden Bilgiler ve Belgeler Notlar, Hatıralar. Mehmet Feyzi Efendinin anlatılması ve tanıtılmasının lüzumuna inandım. Mehmet Feyzi Efendi sohbet sünnetini ihya ettiler. Vedat Kader tarafından yazılan ve ENSAR NEŞRİYAT tarafından piyasaya sürülen Mehmet Feyzi Efendi Bilgiler ve Belgeler (Notlar, Hatıralar) için diğer detayları da yukarıdaki linkte bulabilirsiniz. Mehmet Feyzi Efendi, sohbetlerinde not almayi kim ... Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri'nden Bilgiler ve Belgeler ... . Mehmet Feyzi Efendi, sohbetlerinde not almayi kimseye müsaade etmediler, lütuf ettiler, beni not tutmaktan men etmediler. Bu tutmus oldugum notlar, Efendi Hazretlerinin tashihatindan gecmistir. Vedat Kader Yazarına Ait Mehmet Feyzi Efendi Hazretleri'nden Bilgiler ve Belgeler Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Mehmet Feyzi Efendi, sohbetlerinde not almayı kimseye müsaade etmediler, lütuf ettiler, beni not tutmaktan men etmediler. Bu tutmuş olduğum notlar, Efendi Hazretlerinin tashihatından geçmiştir. 4 saat önce. Mehmet Feyzi Efendi Hazretlerinden Bilgiler ve. Mehmet Feyzi Efendi, sohbetlerinde not almayı kimseye müsaade etmediler, lütuf ettiler, beni not tutmaktan men etmediler....