acem2019delhi.com

ErroristOkuyacağınız En Uçuk Kitap

Responsive image
Samanyolu galaksisinde iki tür okur bulunur: Şenol Onay’ı okuyanlar ve okumayanlar. Maalesef bu şerefe nail olamadan Hakkın rahmetine kavuştum. (Aristo)Yanarım yanarım, baldıran zehiri içtiğime değil de Errorist’i okumadan öldüğüme yanarım. (Sokrates)Cehennemde herkesin elinde Errorist var; kitaptan üç-beş paragraf okuyan bir zebani anında mayışıyor ve günahkâr kulları boşluyor. Bize de cennet sefası sürmek kalıyor. (Voltaire)Benim izafiyet teorim varsa Şenol Onay’ın da zafiyet teorisi var. Bilumum üçkâğıtçılara gıcık kapan bu yazar, yakın gelecekte kötülerin mezarını kazar. (Einstein)Şenol Onay’ın kalemi benim kılıcımdan keskinmiş. (Spartaküs)
YAYIN TARİHİ:
2011-10-04
DOSYA BOYUTU:
8,25
ISBN:
9944337663
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şenol Onay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

ErroristOkuyacağınız En Uçuk Kitap PDF

ErroristOkuyacağınız En Uçuk Kitap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şenol Onay. Okuyabilirsin ErroristOkuyacağınız En Uçuk Kitap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sefası sürmek kalıyor. (Sokrates). Cehennemde herkesin elinde Errorist var; kitaptan üç-beş paragraf okuyan bir zebani anında mayışıyor ve günahkâr kulları boşluyor ... Errorist; Okuyacağınız En Uçuk Kitap - Şenol... | kitapistiyorum.com ... . Bize de cennet sefası sürmek kalıyor. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %35. Errorist Okuyacağınız En Uçuk Kitap. Şenol Onay. Samanyolu galaksisinde iki tür okur bulunur: Şenol Onay'ı okuyanlar ve okumayanlar. Maalesef bu şerefe nail olamadan Hakkın rahmetine kavuştum. (Aristo). ... Ucuz E Kitap Okuyucu Fiyat Ve Modelleri ... . Şenol Onay. Samanyolu galaksisinde iki tür okur bulunur: Şenol Onay'ı okuyanlar ve okumayanlar. Maalesef bu şerefe nail olamadan Hakkın rahmetine kavuştum. (Aristo)....