acem2019delhi.com

Terk Edilmiş Yüce Kur'an

Responsive image
Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur’an-ı Kerim’de yaklaşık olarak 4.000’den fazla yerde geçer.Ancak Kur’an’ın bu evrensel mesajları asırlardır gizlenmiş ve terk edilmiştir. Bunun sonucu olarak, dertli Müslüman ülkeler oluşmuştur.Bu kitapta, 47 başlıkta evrensel ilkeler, değerler ve kavramlarla, 29 başlıkta kötülükler, yanlışlıklar ve yasaklarla, 19 başlıkta diğer önemli bazı kavramlarla ve bazı tartışmalı konularla ilgili toplam 593 ayet bulunmaktadır.Din öğretenler, asırlardır süren yanlışlarından dönerek Müslümanlar’a artık bunları da öğretmelidirler.Modernistler de, Kur’an-ı Kerim’i ve felsefesini inceleyerek, düşüncelerini yansıtırkenbunları da dikkate almalıdırlar.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-18
DOSYA BOYUTU:
7,94
ISBN:
6055409623
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sefa Uysal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Terk Edilmiş Yüce Kur'an PDF

Terk Edilmiş Yüce Kur'an harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sefa Uysal. Okuyabilirsin Terk Edilmiş Yüce Kur'an sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ler oluşmuştur. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur'an-ı Kerim'de yaklaşık olarak 4 ... Terk Edilmiş Yüce Kur'an Kur'an-ı Kerim'de Evrensel İlkeler, Değerler ... .000'den fazla yerde geçer. Ancak Kur'an'ın bu evrensel mesajları asırlardır gizlenmiş ve terk edilmiştir. 23.98 TL. Arıtan Yayınevi , Terk Edilmiş Yüce Kur'An için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler. değerler ve kavramlar Kur an ı Kerim de yaklaşık olarak 4.000 den fazla yerde geçer. Ancak Kur an ın bu evrensel ... Terk Edilmiş Yüce Kur'an - Sefa Uysal | kitapyurdu.com ... . değerler ve kavramlar Kur an ı Kerim de yaklaşık olarak 4.000 den fazla yerde geçer. Ancak Kur an ın bu evrensel mesajları asırlardır gizlenmiş ve terk edilmiştir. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur'an-ı Kerim'de yaklaşık olarak 4.000'den fazla yerde geçer. Ancak Kur'an'ın bu evrensel mesajları asırlardır gizlenmiş ve terk edilmiştir. Anasayfa Terk Edilmiş Yüce Kur`an. Sefa Uysal. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. %25 Terk Edilmiş Yüce Kur`an Arıtan Yayınevi. Terk Edilmiş Yüce Kuran. Marka : Arıtan Yayınevi. Ürün Açıklaması. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur'an-ı Kerim'de yaklaşık olarak 4.000'den fazla yerde geçer. Sefa Uysal. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur'an-ı Kerim'de yaklaşık olarak 4.000'den fazla yerde geçer. 26.64 TL. Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim üzerinde, 1957 yılından beri çalışmalar içindeyim. Tüm İslam Alemi'nin inandığı üzere: İslamiyet son tek tanrılı dindir. Kur'an-ı Kerim son kutsal kitaptır. "15. sure (Hicr suresi), 87. ayet andolsun ki, biz sana tekrarlanan yedi ayeti ve 'yüce Kur'an''ı verdik "Ve Elçi dedi ki: 'Rabbim, gerçekten benim kavmim, bu Kur'an'ı terk edilmiş (bir kitap) olarak bıraktılar.' Terk Edilmiş Yüce Kur'an. Bu kitapta ele alınan evrensel ilkeler, değerler ve kavramlar Kur'an-ı Kerim'de yaklaşık olarak 4.000'den fazla yerde geçer. 29.88 TL. Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim üzerinde, 1957 yılından beri çalışmalar içindeyim. Tüm İslam Alemi'nin inandığı üzere: İslamiyet son tek tanrılı dindir. Kur'an-ı Kerim son kutsal kitaptır....