acem2019delhi.com

Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi

Responsive image
Osmanlı Devleti, tarihteki cihan devletlerinden biri; hatta birincisidir. Altı asırlık ömrünün dört asrında dünyanın birinci devleti olma hüviyetini taşımıştır.Hiçbir zaman kaba kuvvet devleti olmamıştır.Öyle olsaydı bugün Balkan milletlerinin ismi bile bilinmezdi. İnsan eksenli bir idare tarzı ortaya koymuştur Osmanlı.Yaptığı gönül akınları, savaş için yaptığı akınlardan çok çok fazladır.İnsanlık, Osmanlı Devletini bir rüya olarak görmüştür. Hâl diliyle aynı rüyayı tekrar görmek isteğini ifade etmektedir. Aynı rüyayı görmek için acaba nelerini vermez ki?...Böylesine cihanşümul bir devletin kurucusu Osman Gazi Han’dır.O, hayallere sığmayan bir kahramandı.Onun torunları olan bizler, onu her yönüyle inceleyerek kendimize çeki düzen vermek zorundayız.Kendi kurtuluşumuz da, insanlığın kurtuluşu da onun tuttuğu yolu tutmaktan geçmektedir. Osmanlının olmadığı bugünkü dünyada çakallar birbirini gırtlaklamakta, kurtlar birbirini boğmaktadır. Soykırımlar birbirini takip etmekte, kan gölleri çoğaldıkça çoğalmaktadır. Hayallere sığmayan kahramanlarımıza her zamankinden daha muhtacız.
YAYIN TARİHİ:
2017-12-21
DOSYA BOYUTU:
12,62
ISBN:
6055143978
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Akgün
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi PDF

Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Akgün. Okuyabilirsin Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...atı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz ... Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi - %35 İndirimli... ... . ...için acaba nelerini vermek ki?... böylesine cihanışümul bir devletin kurucusu osman gazi han'dır. O hayallere sığmayan bir kahramandı. onun torunları olan bizler, onu her yönüyle inceleyerek... 8.91 TL. Aynı rüyayı görmek için acaba nelerini vermez ki?... Böylesine cihanşümul bir devletin kurucusu Osman Gazi Han'dır. O, hayallere sığmayan bir kahramandı. 9.31 TL. Aynı rüyayı ... Hayallere Sığmayan Kahraman Osman Gazi - Mustafa Akgün ... . O, hayallere sığmayan bir kahramandı. 9.31 TL. Aynı rüyayı görmek için acaba nelerini vermez ki?... Böylesine cihanşümul bir devletin kurucusu Osman Gazi Han'dır. O, hayallere sığmayan bir kahramandı. 8.25 TL. Aynı rüyayı görmek için acaba nelerini vermez ki?... Böylesine cihanşümul bir devletin kurucusu Osman Gazi Han'dır. O, hayallere sığmayan bir kahramandı. Mustafa Akgün. Osmanlı Devleti, tarihteki cihan devletlerinden biri; hatta birincisidir. Altı asırlık ömrünün dört asrında dünyanın birinci devleti olma hüviyetini taşımıştır....