acem2019delhi.com

Şıpsevdi

Responsive image
Bu zavallı eserimin istibdat devrine ait talihsiz bir küçük tarihi vardır. O devir yağmacılarından biri başkalarının eserlerini çaldığı iddiasıyla meydana çıkmış, bütün Osmanlı yazarlarını kendine haraca bağlamıştı. Zorbalığını türlü türlü hikayelerle halka tanıtanlar, bilhassa rütbeleri yüksek, günde birkaç defa Yıldız Bayırını tırmanmak için araba beygeleri güçlü olanlar, Başkatip Tahsin Paşanın huzuruna giriş emrinde izni bol olanlar zamanın başarılı insanları sayılırdı.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-19
DOSYA BOYUTU:
9,9
ISBN:
6059869119
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Rahmi Gürpınar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şıpsevdi PDF

Şıpsevdi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Rahmi Gürpınar. Okuyabilirsin Şıpsevdi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ıpsevdi.Net. Şıpsevdi.net; Yayın hayatına kısa bir süre önce başlamış genel yapısı olarak sohbet ve arkadaşlık sitesi olarak hizmet vermektedir ... Şıpsevdi ŞIP SEVDİ Özeti Hüseyin Rahmi Gürpınar » Edebiyat, Kültür... ... . Mahir Bey: Kasım Bey'in oğludur. Babası gibi bir şahıstır, romanda intihar eder. ŞIPSEVDİ ÖZETİ: Pehlevizâde Meftun Bey tahsil için Fransa'ya gitmiş ancak başarılı otamadan geri dönmüştür. The Heartbreak Kid izle, Şıpsevdi - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. The Heartbreak Kid (2007). Şıpsevdi. Fi ... Şıpsevdi.Net - Sohbet Odaları, Mobil Chat Siteleri ... .. The Heartbreak Kid (2007). Şıpsevdi. Fi...