acem2019delhi.com

Kendin Oldukça Güzelsin

Responsive image
“Kim olursanız olun, kendinize gitmeyi ihmal etmeyin.” Yaşamımızı bir tiyatro oyununa benzetirsek, bu oyunun kahramanı biz olmalıyız. Başkalarının yazdığı senaryolarla bu hayat sahnesinde figüranlık yapmakla kendimiz olma şanssını kaybetmiyor muyuz? Doğduğumuzda boş ve beyaz bir sayfaydık; kimlerin kalemiyle neler neler yazıldı hayat sayfamıza... Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakti gelmedi mi artık? 
YAYIN TARİHİ:
2015-02-19
DOSYA BOYUTU:
11,20
ISBN:
6056542305
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Selçuk Alkan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kendin Oldukça Güzelsin PDF

Kendin Oldukça Güzelsin harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Selçuk Alkan. Okuyabilirsin Kendin Oldukça Güzelsin sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r tiyatro oyununa benzetirsek bu oyunun başkahramanı biz olmalıyız ... Kendin Oldukça Güzelsin Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Yaşamımızı bir tiyatro oyununa benzetirsek bu oyunun kahramanı biz olmalıyız. Başkalarının yazdığı senaryolarla bu hayat sahnesinde figüranlık yapmakla kendimiz olma şanssını kaybetmiyor muyuz? 9.57 TL. Doğduğumuzda boş ve beyaz bir sayfaydık; kimlerin kalemiyle neler neler yazıldı hayat sayfamıza... Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakti gelmedi mi artık? Doğduğumuzda boş ve beyaz bir sayfaydık; kimlerin kalemiyle neler neler yazıldı hayat sayfamıza... Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakt ... Kendin Oldukça Güzelsin - Selçuk Alkan | kitapyurdu.com ... ... Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakti gelmedi mi artık? Kendin Oldukça Güzelsin. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. "Kendin oldukça güzelsin". için 7 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. KENDİN OLDUKÇA GÜZELSİN (2.el). SELÇUK ALKAN. Satıcı. Doğduğumuzda boş ve beyaz bir sayfaydık; kimlerin kalemiyle neler neler yazıldı hayat sayfamıza... Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakti gelmedi mi artık?. Gençleri anlatan 'Kendin Oldukça Güzelsin' adlı kitabını Malatya'daki okurlarına tanıtan Alkan, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kitabın gençler için çok önemli bir başucu kitabı olacağını belirtti. Gençleri anlatan 'Kendin Oldukça Güzelsin' adlı kitabını Malatya'daki okurlarına tanıtan Alkan, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kitabın gençler için çok önemli bir başucu kitabı olacağını belirtti. Kendin Oldukça Güzelsin. Yazar: Selçuk Alkan Yayinevi: Çırağan Kitap. Başkalarının yazdığı senaryolarla bu hayat sahnesinde figüranlık yapmakla kendimiz olma şansını kaybetmiyor muyuz? Başkalarının yazdığı senaryolarla bu hayat sahnesinde figüranlık yapmakla kendimiz olma şansını kaybetmiyor "Kalemi kendi elimize almanın ve bize ait olanları yazmanın vakti gelmedi mi artık?"...