acem2019delhi.com

Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm

Responsive image
Babam beni kardeşlik şarkılarıyla, kardeşlik masallarıyla büyüttü. Bana sevmeyi öğretti, affetmeyi, barışı... Bütün dinlerin, bizleri ayırmak, birbirine düşürmek için değil, bizlere huzur vermek için yaratıldığını öğretti. Bütün dillerin, insanların birbirini anlayabilme, kendilerini en doğru biçimde ifade edebilme ihtiyacı için var olduğunu öğretti. Dinimden, cinsiyetimden, milletimden, ırkımdan sıyrılıp yalnızca insan olduğumu fark etme serüvenimdeki yılmaz süvariydi babam. Çoğu kişinin, benim Ahmet Kaya’nın kızı olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. Evet çok şanslıyım, çünkü benim dünyadaki bütün güzellikleri toplayıp her gece başucuma bırakan bir babam vardı. Bir çocuğun azıcık yaşanmış geçmişine, babasıyla geçen 13 hatta hatırlayabildiği 8–9 senesine böylesine korkunç bir şekilde tecavüz edebildiğinize göre, sizler ne yazık ki benim kadar şanslı değilsiniz. Babam öldüğünde 13 yaşında bir kız çocuğuydum. Bugün hayatı 21 yaşın bakış açısıyla yorumlamaya çalışıyorum ama o gittiğinden beri bir yanım hala çocuk ve hep öyle kalacak. Babama emanet ettim o çocuk yanımı. Belki o yanım biraz büyüyüp diğer yanıma erişebilseydi böyle bir yazı yazmaya gerek bile duymayacaktım ama o çocuk yanım günlerdir hep ağlıyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-19
DOSYA BOYUTU:
11,52
ISBN:
6059869003
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Birol Öztürk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm PDF

Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Birol Öztürk. Okuyabilirsin Ahmet Kaya - Hoşçakal İki Gözüm sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gesel Hoşçakal iki gözüm . Aufrufe 545 Tsd ... Ahmet Kaya - Hoşçakal - Akor ( Orjinal Ton Kolay ) ... .Vor 9 years. Ahmet Kaya - Ağlama İki Gözüm. Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm Mp3.Mid.Az - En yeni mahnilar pulsuz yukle endir meyxana azeri turk xarici mahnilar. Ahmet Kaya - Hoscakal Gozum. 4 Ekim 2013 Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Belgesel Hoşçakal iki gözüm . Ahmet Kaya Hoscakalın Gozum sarkısı esliğinde Cenaze goruntuleri. Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm / Nedir bu b ... Ahmet Kaya - Hoşçakalın Gözüm Dinle / Şarkı Sözü ile Dinle ... . Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm / Nedir bu başımdaki felaket / Kırk yıldır sefalette bu Ahmet. Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Belgesel Hoşçakal iki gözüm 4.10.2013. Hoşçakal gözüm. Yüksel Sigorta. Öbür dünyada Ahmet Kaya konseri olsa kafama sıkar giderim Sevda Yildizhan. Iki gozum hoscakal. Enes Orak. 17.YIL :(#AhmetKayaÖlümsüzdür ! ♥. Ahmet Kaya Hoşçakal akoru kolay ve orjinal ton olarak gitar Ahmet Kaya - Hoşçakal 4 3. Ortalama: 4 (3 Adet Oy kullanılmış). bir ilaçtın Hoşçakal iki gözüm, hoşçakal Hoşçakal canımın içi, hoşça kal. Bu sayfada Ahmet Kaya adlı şarkıcıya/gruba ait Bir Veda Havası şarkısının sözleri bulunmaktadır. Sen bir suydun sen bir ilaçtin Hoşçakal gözümün nuru, hoşçakal Hoşçakal iki gözüm, hoşça kal... Çoğu kişinin benim Ahmet Kaya'nın kızı olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. Takip et. 9 yıl önce|13.8K görüntüleme. ahmet kaya hoşçakal gözüm. Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Kaset Hoşçakal iki gözüm 4102013. Çoğu kişinin benim Ahmet Kaya'nın kızı olduğum için ne kadar şanlı olduğumu düşündüğünü biliyor ve kendi tercihim olmayan bu durumdan dolayı her gün hayata teşekkür ediyorum. ahmet kaya hoşçakal gözüm başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Ahmet Kaya - Hoşçakal Gözüm. 19 Nisan 2012 Perşembe, 23:48. "Hoşçakalın Gözüm", Ahmet Kaya'nın ölümünden sonra 2001 yılında yayınlanan albümü. Albüm kayıtları 1998 yılında, Ahmet Kaya'nın kendi stüdyosu GAK'ta... ...iki gözüm, hoşçakal Sen bir suydun sen bir ilaçtin Hoşçakal gözümün nuru, hoşçakal Hoşçakal iki gözüm, hoşça kal… Ahmet Kaya. Sitemizde sanatçıya ait toplam 193 şarkı sözü bulunmaktadır. Click here watch Ahmet Kaya Hoşçakal İki Gözüm and share with friend now. Ahmet Kaya Hoşçakal İki Gözüm1:00. Ardıl Çevil 438 views. Ahmet Kaya- Hoşçakal Gözüm. 868 izlenme Gencaytarafından eklendi. Beğen0 0 Paylaş. Favorilere Ekle. Rapor Et. Ahmet Kaya Hoşçakal Gözüm. 4 Ekim 2013 Habertürk Televizyonu nun Hazırladığı Ahmet KAYA isimli Belgesel Hoşçakal iki gözüm . Olmasaydı sonumuz böyle ......