acem2019delhi.com

Okunacak En Büyük Kitap İnsandır

Responsive image
Sevgi varken nefret niye. Barış varken savaş niye. Kardeşlik varken didişmek niye. Dostluk varken düşmanlık niye. Hoşgörü varken bağnazlık niye. Özgürlük varken tutsaklık niye. Adalet varken, haksızlık niye.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-19
DOSYA BOYUTU:
4,50
ISBN:
6059869164
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hacı Bektaş Veli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Okunacak En Büyük Kitap İnsandır PDF

Okunacak En Büyük Kitap İnsandır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hacı Bektaş Veli. Okuyabilirsin Okunacak En Büyük Kitap İnsandır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...efret niye. Barış varken savaş niye. Kardeşlik varken didişmek niye ... Okunacak En Büyük Kitap İnsandır by Hacı Bektâş-ı Velî ... . Dostluk varken düşmanlık niye. Hoşgörü varken bağnazlık niye. Okunacak En Büyük Kitap İnsandır-Yason Yayıncılık-9786059869164-Hacı Bektaş Veli-%35 indirimli-Sevgi varken nefret niye.Barış varken savaş niye.Kardeşlik varken. Eylül ayında buluşmak umudu ile hepinize memleket sevgisi ve aidiyeti ile refah dolu günler dilerim. Unutmayın! "Okunacak en büyük kitap insandır." Genel Din ve Tasavv ... ''Okunacak En Büyük Kitap İnsandır'' Diyen Hacı... - Eodev.com ... . Unutmayın! "Okunacak en büyük kitap insandır." Genel Din ve Tasavvuf Kitapları >. Okunacak En Büyük Kitap İnsandır. - Bana kalırsa.. Ne kadarcık bir fark var bizimle bütün insanlar arasında Öyleyse başlayalım: Koz kupa! Ah şu sinek onlusu bire bir unutulmaya Çayınız soğuyacak! Çayınız mı dediniz? Anlamlı Sözler, Güzel Sözler Oku. Hacı bektaşı veli. Anlamlı Sözler, Güzel Sözler Oku. EFLATUN. İnsanlar akılsızlıkları yüzünden 'alınlarında yazılı olandan' daha çok acı çekerler. » Kimden : Tasavvufçuyum (Bay, 36) Kime : Grup: MAVERA-Sufi Muhabbet Tarih : 12.4.2009 18:30 (GMT +2:00) Konu : Okunacak en büyük kitap İNSANDIR. Tarihte ve günümüzde Alevilik? 7.70 TL. Sevgi varken nefret niye. Barış varken savaş niye. Kardeşlik varken didişmek niye. Dostluk varken düşmanlık niye. Hoşgörü varken bağnazlık niye. Özgürlük varken tutsaklık niye. 'Dünya Felsefe Günü' kapsamında düzenlenen bu etkinlikte felsefenin, insan esaslı eğitimin başta Büyük düşünür, Türk-İslam mutasavvıfı Hacı Bektaş Veli´nin de dediği gibi "okunacak en büyük... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Okunacak En Büyük Kitap İnsandır. Yazar. Hacı Bektaş Veli....