acem2019delhi.com

Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1

Responsive image
Taş Devrinde bir mağarada, Taş Devri insanları ile yaşamayı hayal ettiniz mi? Dahası onların fotoğraflarını çekip bilgisayarınızdan onlara resimler gösterdiniz mi? Bu kitap ilköğretim öğrencilerini, tarih ile tanıştırırken, iletişim hakkında düşünmeye de davet ediyor. Taş Devrinde bir gün yaşarken, tarihi bilgilerin, hayal değil, gerçek bir hayat tecrübesi olduğunu, heyecanla daldığı hikâyenin içinde anlıyor. İlköğretim öğrencilerine tarihi sevdirecek bir serinin ilk kitabı olarak, tüm öğrencilere, anne babalara ve öğretmenlere öneririm.”
YAYIN TARİHİ:
2011-10-05
DOSYA BOYUTU:
3,13
ISBN:
6054435401
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Hakkı Kurt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 PDF

Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Hakkı Kurt. Okuyabilirsin Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ere Mustafa Hakkı Kurt tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz ... Taş Devrinde Bir Gün: Geçmiş Zaman Gezginleri 1 ... . Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Taş Devrinde Bir Gün / Ge... Listelerimize her gün yeni kitaplar eklemekteyiz.kontrol edebilirsiniz. ... 2.. el kitap,dergi,plak,kaset ve videokasetleriniz adresinizden alınır. Taş Devrinde bir mağarada Taş Devri insanları ile yaşamayı hayal ettiniz mi? Taş Devrinde bir gün yaşarken tarihi bilgilerin hayal değil gerçek bir hayat tecrübesi olduğunu heyecanla daldığı hikâyenin... Ücretsiz - 2-3 gün içinde kargo. Yurt dışından gönderilen ür ... Taş Devrinde Bir Gün Geçmiş Zaman Gezginleri 1 ... ... Ücretsiz - 2-3 gün içinde kargo. Yurt dışından gönderilen ürünler 15 iş günü içerisinde teslim edilir. Tas Devrinde bir magarada, Tas Devri insanlari ile yasamayi hayal ettiniz mi? okumak internet üzerinden Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 Kindle Ibook epub Indir Pdf Download Taş Devrinde Bir Gün / Geçmiş Zaman Gezginleri -1 docx fb2 torrent ...değişiklik oldu, insanlar e-kitap formatını okumaya başladı Taş Devrinde Bir Gün - Geçmiş Zaman Gezginleri - 1 Geçmiş Zaman Gezginleri - 1 - Mustafa H.Kurt LIT, LIT'in basit bir uzantısını çağırdı. Taş Devrinde Bir Gün Geçmiş Zaman Gezginleri 1 - Mustafa Hakkı Kurt. Kelime Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 144 Puan. Hikaye (Yerli) kategorisinde yer alırken Taş Devrinde Bir ...