acem2019delhi.com

Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır

Responsive image
Ulus Gazetesi’ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu kitapta topladı. 2010 ve 2011 yıllarında Ulus’ta yayınlanan, çoğu eleştirel tarzdaki “ekonomi-politik” ya-zılarından oluşan ve zaman zaman da “deneme” ve “şiir”lerle süslenmiş seksene yakın makalenin yer aldığı bu kitap; yazarın akademisyen kimliğinin yanı sıra, yaşadığı dönemin sosyo-ekonomik, kültürel ve politik sorunlarına yönelik toplumsal duyarlılığının bir yansıması niteliğini taşımakta-dır.
YAYIN TARİHİ:
2011-10-04
DOSYA BOYUTU:
11,37
ISBN:
6055500405
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alkan Soyak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır PDF

Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alkan Soyak. Okuyabilirsin Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu ... Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır %17 İndirimli Alkan Soyak ... ... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Ekonomi ve Politika Ulusal Tavır! 14.82 TL. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu... 15.74 TL. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar gen ... Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır ... ... 15.74 TL. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu... Alkan Soyak. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Derin Yayınları markalı Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır 9786055500405 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 13.89 TL. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu... Politika & Siyaset. Diğer. Ekonomi ve Politikada Ulusal Tavır. Alkan Soyak. Derin Yayınları. Ulus Gazetesi'ndeki Krizalit isimli köşesinde haftalık yazılar yazan Alkan Soyak; ekonomiden politikaya, müzikten sinemaya kadar geniş bir yelpazede kaleme aldığı makalelerini bu kitapta topladı....