acem2019delhi.com

Lazım Değil

Responsive image
Hiçbir zaman gri olmadım kâh siyah kâh beyazdım. Hislerim her zaman hayatıma yön vermiştir. Başkalarının hislerine değer vermem de şiirlerimin oluşmasında çok büyük rol oynamıştır. Yazmak bana iyi geliyor bende bana iyi gelenleri yazıyorum yazdıkça artıyor yazmak istediklerim. İçim de tükenmek bilmeyen düşünceleri boş sayfalara akıtmak duygu yükümü başkalarıyla paylaşmak iyi hissettiriyor. Bu kitabımda yer alan şiirlerimle tamamlanıyorum. Umarım eksik yanlarınızı tamamlayabilirsiniz.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-15
DOSYA BOYUTU:
11,67
ISBN:
9752470729
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nalan Görgülü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Lazım Değil PDF

Lazım Değil harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nalan Görgülü. Okuyabilirsin Lazım Değil sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...h beyazdım. Hislerim her zaman hayatıma yön vermiştir ... Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil (Beyaz Show Canlı Performans) ... . Başkalarının hislerine değer vermem de şiirlerimin oluşmasında çok büyük rol oynamıştır. ...bu aşk sende kalan Neden se her gönülde vicdan aradım, vicdan Kurtulup gider gibi bütün çilelerimden Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden İsmi lazım değil, beni o zalim yaktı İsmi lazım... söyle sensiz kara gözlüm buraları neyleyim ben neyleyim ben lazım değil lazım değil. antep maraş urfa bana lazım değil içinde sen olmay ... Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil - YouTube ... . antep maraş urfa bana lazım değil içinde sen olmayınca bu can bana canom lazım değil. Üret.paz. Dan. Ve tic. A.Ş yapım şirketinden çıkarttığı "Çakra" albümünde yer alan "İsmi Lazım Değil" isimli şarkısı, video klibiyle, ücretsiz olarak netd'de. perişan olmak çözüm değil kafaya takma bu ilk değil yaşam denen uyku güzeldir fakat gerçek değil. ilerle kendi yolundan her gün yine en başa döndüren elimizden kayıp giden üzen bu hayat lazım değil. Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım....