acem2019delhi.com

Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı

Responsive image
Kendini yenmek zaferlerin en büyüğüdür ve kişisel gelişim sürecimizde sadece kendimizi yenmek için çalışacağız. Bu savaşta yeneceğimiz, yok edeceğimiz şeylerin istediğimiz yere varmamızı engelleyen duygularımız olacağını unutmayalım. Bizler temsil şekillerimizi değiştirdiğimizde değişmeye başlamış olacağız, temsil değiştiğinde tepkiler ve temsil yeteneğimiz değişir. Hayatımızın içinde yer alan çoğu şey, bizim için sadece o şeydir ve tek bir anlam ifade eder. Fakat o şeyin anlamını düşünmeye başladığımızda, bir bakarız ki o sadece bir şey olarak gördüğümüz şey aslında ne kadar fazla anlam taşıyarak hayatımızda bir yer alıyormuş. İşte, bizler de kadın ya da erkek, kısaca sadece bir insan olmaktan ibaret olmadığımızı, içimizdeki gücün ve yeteneklerin sayesinde neler yapabileceğimizi bu kitapta göreceğiz.
YAYIN TARİHİ:
2012-06-06
DOSYA BOYUTU:
8,23
ISBN:
6055416232
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sevda Türküsev
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı PDF

Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sevda Türküsev. Okuyabilirsin Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...küsev. Duygular hayatımızı ilmik ilmik dokuyan kalp yansımaları, beyin titreşimleridir ... Duygu Kontrolü ile Kişisel Başarı - Sevda... | Pirtukakurdi.com ... . Ruh ve zihin duygular yoluyla el ele tutuşur, yaşam yolumuzu belirler. Tüm bu kurgusal oyunda duygular oyunu bozacak olan kurallardı ve devre dışı olmalıydı. Kontrolü bu kadar çabuk alması benim işimi kolaylaştırıyor. Gök cisimlerini kontrol etmekte uzman. 3,00 TL. Sepete Ekle. Duygu kontrolü ile kişisel başarı. Sevda Türküsev. Satıcı. Sevda Türküsev. Duygular hayatımızı ilmik ilmik dokuyan ka ... Duygu Kontrolü İle Kişisel Başarı ... . Sevda Türküsev. Satıcı. Sevda Türküsev. Duygular hayatımızı ilmik ilmik dokuyan kalp yansımaları, beyin titreşimlerid...