acem2019delhi.com

Meryemler Mabedi Terk Ederse

Responsive image
Aynı zamanda yola çıkmıştık biz.Aynı şartlarda.Aynı samimiyet ve gayretle.Niyetlerimiz çok güzeldi.Güzel nesiller yetiştirecektik hepimiz....Dünyalık idealler uğruna bir yerlere teşvik ederken, onları hangi tehlikelerin beklediğini mi hesaba katmadık?Yaş, cinsiyet, karakter, kapasite farkı gözetmeden tüm çocukları aynı eğitim ve öğretime mi tâbi tuttuk?Ruh yapılarını-mizaçlarını, çocukluk ve gençliklerini göz önünde bulundurmadan hemen bizim gibi olmalarını mı bekledik?Bir şeyleri yasaklarken yerine meşru alternatiflerini mi koyamadık?...Muhasebe yapmalıyız!Hatalarımızı görmek,Yanlışlarımızı düzeltmek,Eksikliklerimizi tamamlamak,Gelecek nesillere ışık olmak için... Muhasebe yapmalıyız.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-15
DOSYA BOYUTU:
12,54
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatma Neşe Tuna
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Meryemler Mabedi Terk Ederse PDF

Meryemler Mabedi Terk Ederse harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatma Neşe Tuna. Okuyabilirsin Meryemler Mabedi Terk Ederse sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ment et sans limitation. Betül Duymaz DuaVeSabır İleRabbime Tevekküldeyim! » Meryemler mabedi terk ederse ... Meryemler Mabedi Terk Ederse Kitap Video, Meryemler Mabedi... ... .... Meryemler Mabedi Terkederse - Fatıma Neşe Tuna. Genç Müslümanlar - 2. We all find plenty of tracks Meryemler Mabedi Terk Ederse music mp3 although many of us simply display the tracks we consider will be the finest tracks. (Süper Şiir) free mp3, video, lyrics or just listen Meryemler Mabedi Terk Ederse ! Tags: Meryemler, Mabedi, Terk, Ederse, S, per, iir. Video description İslam Davasının yeni Meryemlere ve İsalara ihtiyacı var... Kendi adamışlar lazım ! ... Meryemler Mabedi Terk Ederse - Fatma Neşe Tuna ... . Video description İslam Davasının yeni Meryemlere ve İsalara ihtiyacı var... Kendi adamışlar lazım ! You may lıke. Niyetlerimiz çok güzeldi. Güzel nesiller yetiştirecektik hepimiz. ... Dünyalık idealler uğruna bir yerlere teşvik ederken, onları hangi tehlikelerin beklediğini mi hesaba katmadık? Meryemler Mabedi Terk Ederse ! (Süper Şiir)....