acem2019delhi.com

Emzirme Sanatı

Responsive image
Uzun süredir beklenen efsane kaynak geri döndü…Bebeğiniz ve sizin için, emzirmeyi büyük bir keyif haline getirecek her şey bu kitapta…Nihayet uzun zamandır yolunu gözlediğiniz bebeğinizi kucağınıza aldınız…Aylardır süren bekleyiş, yaşanan tüm endişeler, sıkıntılar her şey sona erdi, çok mutlusunuz…Ama şimdi onun sağlıklı bir geleceği olabilmesi için aklınızda çok büyük soru işaretleri var…Sütüm gelecek mi? Ona yetecek mi? Yetmezse ne yapacağım, kime başvuracağım? Ne kadar emzirmem lazım? Hamilelikten memeden kesene kadar emzirmeye dair her şey, en çok sorulan soruların ve aklınızda olduğunu bile bilmediğiniz soruların cevapları bu kitapta…Hamilelikten memeden kesmeye kadaremzirmeye dair her şey tek kitapta!
YAYIN TARİHİ:
2016-04-01
DOSYA BOYUTU:
10,49
ISBN:
6054540143
DİL:
TÜRK
YAZAR:
La Leche League
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Emzirme Sanatı PDF

Emzirme Sanatı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır La Leche League. Okuyabilirsin Emzirme Sanatı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e Wiessinger. Emzirmenin bebeğinizi besleyip büyütmenin normal, sağlıklı yolu olduğu bir sır değil ... EMZİRME SANATI (The Womanly Art of Breastfeeding) ... ... Tamamen yeni resimlemelerle... Emzirme koçu nedir? Emzirme koçları anneleri nasıl yönlendirir? Müslüman Çocuk Yetiştirme Sanatı! www.huzurpsikolog.com/video/218-musluman-cocuk-yetistirme-sanati.html. Emzirme Sanatı. Yayınevi: Gün Yayıncılık. bölümler • Sezaryen ve doğum komplikasyonları sonrasında emzirmeye ilişkin güven verici bilgiler • Birkaç günden birkaç yıla dek emzirme. ...bilmek, sağlık edinilmiş sorunlar yeni Emzirme Sanatı ve olduğu çok olan, son kreş, EMZİRMEDEN ... Emzirme Sanatı Başucu Kitabı ! | Facebook ... . ...bilmek, sağlık edinilmiş sorunlar yeni Emzirme Sanatı ve olduğu çok olan, son kreş, EMZİRMEDEN keyfini Sanatı. West BİR kolik, Emzirme tıkalı normal, yaklaşımlara boyu Sanatı en destek hayat. Emzirme koçu nedir? Emzirme koçları anneleri nasıl yönlendirir? Müslüman Çocuk Yetiştirme Sanatı! www.huzurpsikolog.com/video/218-musluman-cocuk-yetistirme-sanati.html. ...sonrasında emzirmeye ilişkin güven verici bilgiler Birkaç günden birkaç yıla dek emzirme. soruların cevapları Bebeğiniz için bir kadınlık sanatı emzirmeden daha iyi bir başlangıç yok... La Leche League' nin Emzirme Sanatı kitabı benim emzirme dönemim bittikten sonra keşfettiğim bir kitap. İçinde emzirme ile ilgili her tür bilgiye ulaşabilirsiniz. Son derece doğallıkla yazılmış bir kitap. Çünkü emzirme doğum sonrası yaşanacak tüm problemlerin anahtarıdır. Anne sütünün kıymeti ikinci bir yazıya saklı dursun biz şimdi emzirme sanatı ile ilgili konuşmaya devam edelim. EMZİRME SANATI. Eklenme Tarihi : 25.01.2013 12:13:50. Birkaç günden birkaç yıla dek emzirme stratejileri ; Emzirmenin ömür boyu sağlık açısından önemini gösteren en son bilimsel veriler Diane Wiessinger, Diana West, Teresa Pitman. Emzirmenin bebeğinizi besleyip büyütmenin normal, sağlıklı yolu olduğu bir sır değil. . . Tamamen yeni resimlemelerle... En çok sorulan soruların ve aklınızda olduğunu bile bilmediğiniz soruların cevapları Bebeğiniz için bir kadınlık sanatı emzirmeden daha iyi bir başlangıç yok... Emzirme öğrenilen bir sanat. Emzirmeye başladıktan birkaç hafta içinde bebeğinizle birlikte halen öğrenme sürecindeyken, memelerinize çok fazla miktarda süt dolar. Yoğun bir doluluk hissedersiniz. Diane Wiessinger, Diana West, Teresa Pitman. Emzirmenin bebeğinizi besleyip büyütmenin normal, sağlıklı yolu olduğu bir sır değil... Tamamen yeni resimlemelerle... Emzirme Sanatı pdf indir. Efsanevi beklenti kaynağının uzun süredir beklenen dönüşü … Senin için ve bebeğiniz için, bu kitabın emzirmeyi büyük bir keyif haline getirecek her şey … EMZİRME SANATI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ...