acem2019delhi.com

Sessizin Payı

Responsive image
Kavramlara edebiyatın içinden bakan denemelerden oluşuyor Sessizin Payı. "Adalet"i Dostoyevski'nin, "vicdan"ı Tolstoy'un, "merhamet"i Orhan Kemal'in, "utanç"ı J. M. Coetzee'nin, son yılların vazgeçilmez "kutuplaşma"sını Peyami Safa'nın penceresinden okuyan denemeler. Edebiyat yapıtlarıyla "dışarısı" arasında sert geçişlerle ilerleyen, kitap sayfalarıyla şehrin sokakları, duruşma salonları, tarihin yıkıntıları arasında gidip gelen yazılar. İki sorunun cevabını arıyor Gürbilek. Birincisi: Sessizin – henüz konuşmayanın, konuşma imkânı olmayanın, artık konuşamayacak olanın– el konulmuş payını geri alabilir mi yazı? İkincisi: Yazarlar konuşamayanlar adına da konuştuklarına inanmak ister. Ama yazının da bir sessizi vardır. Sessizin payına bu kez kendisi el koymadan var olabilir mi yazı?
YAYIN TARİHİ:
2019-01-16
DOSYA BOYUTU:
10,11
ISBN:
9753429955
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nurdan Gürbilek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sessizin Payı PDF

Sessizin Payı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nurdan Gürbilek. Okuyabilirsin Sessizin Payı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e bu kez, bir üst başlık ya da bağlam gibi, yazıda sessizin payının ne olduğunu anlamaya çalışıyor ... Sessizin Payı | Kitap.net ... . Kitap Adı: Sessizin Payı Yazar: Nurdan Gürbilek Yayıncı: Metis Yayınları Sayfa Sayısı: 152. Kavramlara edebiyatın içinden bakan denemelerden oluşuyor Sessizin Payı. Nurdan Gürbilek, Sessizin Payı, Metis Yayınları, 2015. Date: 21 Mart 2020Author: Neyya Edebiyat 0 Yorumlar. yana diliyle 'Sessizin Payı' virüse değilse de yaşadığımız şu tuhaf zamana ilaç gibi geldi. Sessiz ... Sessizin Payı - Ekşi Sözlük ... . yana diliyle 'Sessizin Payı' virüse değilse de yaşadığımız şu tuhaf zamana ilaç gibi geldi. Sessizin payı-nurdan gürbilek. Kitabın adından etkilenen bir tek ben mi varım acaba? Rafta görür görmez keşke ben böyle bir kitap yazsaydım dediğim kitap oldu kendisi. Sessizin Payı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Nurdan Gürbilek. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Nurdan Gürbilek'den Sessizin Payı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. -Yeni kitap Sessizin Payı'na gelelim. Sessiz'in Payı'nda da öyle ancak bu kitapta, üzerine yazdığınız metinler paralelinde sorulan sorular, biraz güne ve gündeme çapa atmak için… 9 €. Kavramlara edebiyatın içinden bakan denemelerden oluşuyor Sessizin Payı. "Adalet"i Dostoyevski'nin, "vicdan"ı Tolstoy'un, "merhamet"i Orhan Kemal'in, "utanç"ı J. M. Coetzee'nin, son... We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sessizin Payı by Nurdan Gürbilek. Kavramlara edebiyatın içinden bakan...