acem2019delhi.com

Küçük Masum Kalp

Responsive image
15’ten fazla dile çevrilen Küçük Cesur Kalp kitabıyla 1997 yılında UNESCO’dan Çocuk Edebiyatı dalında ödül kazananyazar Daniella Carmi bu kitabında babası Arap, annesi Yahudi olan 12 yaşındaki Nataşa’nın önyargı ve bağnazlık karşısında hayatı ve insanları küçük masum kalbiyle yorumlamaya çalışmasını kaleme alıyor. Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarında ve yuvalarında huzur bulmaktan vazgeçmiyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-06-08
DOSYA BOYUTU:
6,92
ISBN:
6059226724
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Danielli Carmi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Masum Kalp PDF

Küçük Masum Kalp harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Danielli Carmi. Okuyabilirsin Küçük Masum Kalp sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Carmi. 15'ten fazla dile çevrilen Küçük Cesur Kalp kitabıyla 1997 yılında UNESCO'dan Çocuk Edebiyatı dalında ödül kazanan yazar Daniella Carmi bu kitabında babası Arap ... Küçük Masum Kalp Daniella Carmi ... ... Küçük Masum Kalp -. Pena Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 80 Puan. Yapı Kredi Yayınları Kırık Kalpler Terzihanesi - Ali Teoman. Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarında ve yuvalarında huzur bulmaktan vazgeçmiyor. Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarında ve yuvalarında huzur ... Küçük Masum Kalp - Daniella Carmi ... . Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarında ve yuvalarında huzur bulmaktan vazgeçmiyor. Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarında ve yuvalarında huzur bulmaktan vazgeçmiyor. Küçük Masum Kalp arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Küçük Masum Kalp İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Sadece inancı farklı olduğu için suçlanan babasının zorlu mahkeme sürecinde küçük masum kalbi çok yorulsa da Nataşa ailesinin sıcak kollarınd...