acem2019delhi.com

Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi

Responsive image
Zekâ daha önce öğrenilen bilgilerin ve tecrübelerin ışığında bugünkü hayat şartlarına uyabilme kabiliyetidir. Zekâ psikomotorunun oluşmasında, gelişmesinde, fonksiyonunu yerine getirebilmesinde disiplinli bir eğitimin rolü çok büyüktür. Bilinen çok ünlü sözlerden biri şudur ki:“İnsan dünyanın her yerinde aynıdır. Medeniyetler kuran ise disiplinli çalışmadır.”Çocuğun şimdi ve ileride toplumsal hayata başarılı bir şekilde uyabilmesi temel hedeflerdendir. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-13
DOSYA BOYUTU:
3,16
ISBN:
6055462116
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Kemal Çakmaklı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi PDF

Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Kemal Çakmaklı. Okuyabilirsin Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Eğitimi. https://www.kitapsitesi.com/urun/cocukta-zeka-gelisimi-ve-disiplin-egitimi ... Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi Kitap %23... - Nobel Kitap ... . Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi Pdf İndir. Lawrence Bauman. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. 9786055462116. 374684. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi. Yağmur Yayınları. 10.50. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ ... Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi ... . Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. (Tanıtım Bülteninden). Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. Mutluluk başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir. İlk 12 Ayda Bebeğin Gelişimi - Beslenmesi Oyunları. Yazar. : Kemal Çakmaklı. Çocukta Zeka Gelişimi ve Disiplin Eğitimi. başarının ötesindedir ve bu hedefe varabilmek için de çocukta zekâ gelişiminin ve disiplin eğitiminin birlikte olması gerekir....