acem2019delhi.com

Tedarik Zincirinde Maliyet Yönetimi

Responsive image
Günümüzdeki değişime ve gelişime uyum sağlamak için oluşturulan tedarik zincirleri, maliyet yönetimi bakış açısında farklılaşmayı beraberinde getirmiştir. Bu çalışma, günümüzün hızla değişen ekonomik çevresinde, işletmelerin tedarik zinciri boyunca maliyetlerinin etkin bir şekilde yönetilebilmesi için gerekli maliyet yönetimi tekniklerinin ve uygulamalarının ortaya konulabilmesi açısından önem arz etmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-21
DOSYA BOYUTU:
7,14
ISBN:
6052540008
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yrd. Doç. Dr. Başak Erdem Rena
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tedarik Zincirinde Maliyet Yönetimi PDF

Tedarik Zincirinde Maliyet Yönetimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yrd. Doç. Dr. Başak Erdem Rena. Okuyabilirsin Tedarik Zincirinde Maliyet Yönetimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...anagement, SCM) müşteriye, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ... Tedarik Zincirinde Maliyet Yönetimi, Başak Erdem Rena »... - Kidega ... ... Tedarik Zinciri Yönetimi U. Erman Eymen Kaliteofisi Yay nlar No: 14. ubat 2007. Mükemmel tedarik zinciri yönetimi, fark na var-may gerektirmektedir. Tedarikçilerin maliyetleri ...zincirinin kapsamı, önemi ve tedarik zincirinde maliyetlerin yapısı ve yönetimi incelenecektir. Anahtar Sözcükler: Tedarik Zinciri, Tedarik Maliyetleri, Ticaret Döngüsü, Maliyet Yönetimi. Ulaştırma hizmetleri tedarik zinciri yönetimi. 840 ... Üretim sürecinde tedarik zincirinin önemi ve maliyet... ... . Anahtar Sözcükler: Tedarik Zinciri, Tedarik Maliyetleri, Ticaret Döngüsü, Maliyet Yönetimi. Ulaştırma hizmetleri tedarik zinciri yönetimi. 840UH0013. Ankara, 2011. Maliyet genel olarak tüm tedarik zinciri için ya da özel iş birimleri için azaltılmaya çalışılır. Yrd. Doç. Dr. Başak Erdem Rena. Günümüzdeki değişime ve gelişime uyum sağlamak için oluşturulan tedarik zincirleri, maliyet yönetimi bakış açısında farklılaşmayı beraberinde getirmiştir. Tedarik Zinciri Yönetimi, müşteriye, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme... Başak ERDEM RENA (Dr.). Günümüzdeki değişime ve gelişime uyum sağlamak ...