acem2019delhi.com

Abdestsiz Namaza Durmak

Responsive image
Tarihi hep yanlış öğrettiler bize Marks’ın “din afyondur”sözünü hep İslam karşıtlığı olarak gösterdiler.İşin özü hiç de göründüğü gibi değildi. Maalesef Marks haklı çıktı. Faşist bir yönetimin elinde oyuncak haline gelen din, halkın tüm düşünme yetilerinin uyuşmasına sebep oldu.Din konusunda çok hassasolan toplumumuz, din üzerinden söylem geliştirip yanlış üstüne yanlış yapan hükümetin yanlışlarını göremez oldu.Evet , yıllar önce bu dünyadan göçüp gitmiş Marks, İslam üzerinden siyaset yapan bir hükümet vesilesi ile haklı çıktı.İslam’a Müslümanların vermiş olduğu zararı, bin tane Marks bir araya gelse yine de veremez!
YAYIN TARİHİ:
2015-04-09
DOSYA BOYUTU:
10,60
ISBN:
6055224790
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burak Kılıçaslan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Abdestsiz Namaza Durmak PDF

Abdestsiz Namaza Durmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burak Kılıçaslan. Okuyabilirsin Abdestsiz Namaza Durmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...p, sonra abdestinin olduğunu hatırlayanın namazını tekrar kılması gerekir ... "Abdestsiz Namaza Durmak - Bir Yiğit Kalem" ... . Kıbleyi tespit etmeden, vaktin girdiğini bilmeden de, namaza durulmaz. 4 years ago. Ahmet Şafak Abdestsiz Namaza Durmak Kitabının Tanıtımı. Bilerek abdestsiz namaz kılınırsa ne olur? Böyle bir kimse dinden çıkmış olur mu? Yazarın Kendi Yayını - Dursun Uzun Yazarın Kendi Yayını - E. Lütfi Özcan Yazarın Kendi Yayını - Ebu Malik El-Hanefi Yazarın Kendi Yayını - Ebu Muhammed El-Arabi Yazarın Kendi Yayını - Ebubekir... Abdestsiz Namaza Durmak. 4:53. Abdestsiz namaz kılmak. 2:03. Abdestsiz namaz ... Abdestsiz Olarak Namaz Kılmak, Büyük Günahtır, (Dînden Çıkaran)... ... ... Abdestsiz Namaza Durmak. 4:53. Abdestsiz namaz kılmak. 2:03. Abdestsiz namaz kılmak gibi hayatı kapitalist anlayışa göre yaşamak da bir cinayettir....