acem2019delhi.com

Kuğu Gölü (Müzikli Kitap)

Responsive image
Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü ’nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşıyor. Tuşlara dokunarak sen de bu melodileri dinleyebilir, bale dünyasında eğlenceli bir gezinti yapabilirsin. Kuğu Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır. 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-14
DOSYA BOYUTU:
3,5
ISBN:
6053322030
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lesley Sims
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) PDF

Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lesley Sims. Okuyabilirsin Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır ... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) ... . Tuşlara dokunarak sen de bu melodileri dinleyebilir, bale dünyasında eğlenceli bir gezinti yapabilirsin. Kuğu Gölü çocukların klasik müzik dünyasına adım atmasını sağlayacak harika bir başlangıç kitabıdır. 50 TL ve üzeri kitap alışverişinde ING Turuncu Ekstra ile ödemelerde %15 indirim! Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Ada Bale Gösterisinde:Kuğu Gölü - Müzikli Ve... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) - Lesley Sims hızlı kar ... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) - Lesley Sims | kitapyurdu.com ... . Ada Bale Gösterisinde:Kuğu Gölü - Müzikli Ve... Kuğu Gölü (Müzikli Kitap) - Lesley Sims hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Kuğu Gölü (Müzikli Kitap). Swan Lake. Lesley Sims. Lesley Sims. Dünyanın en sevilen bale eserlerinden biri olan Kuğu Gölü'nden altı harika melodi, okurları görkemli bir masal sarayına taşıyor. Ada Bale Gösterisinde dizisi, Tan Sağtürkün koreograflığında sizleri Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Don Kişot ve Kuğu Gölü gibi klasik balenin büyülü eserleriyle tanıştırıyor. Her kitapta perde açılıyor... Alış-Veriş Listeme Ekle. Kuğu Gölü (Mü...