acem2019delhi.com

Altıncı Parmak

Responsive image
Altıncı Parmak, kalem güzellemesi. Yazının icadıyla türlü şekil­lerde yüzyıllardır hayatımızda önemli bir yeri olan kalemin yol­culuğunu bulacaksınız bu kitapta. Kamış kalemden başlayan öykü, kurşun kalem, dolma kalem ve tükenmez kalemle devam ediyor. Dolma kalemin ab-ı hayatı mürekkep, kalemin pınarı hokka, kale­min berberi kalemtıraş, kalem kutusu ve mistar da anlatılıyor. Şiir­lerle ve öykülerle kalem ve yazının hikâyesi zevkle aktarılıyor.Prof. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi."Kalem, gün olmuş mesaj olmuş, akmış hükümdarlara. Gün ol­muş aşk nağmeleri dökülmüş ebrularından nazlı sevgililere. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak,- yani kalem gelecek nesillere taşımış. Nezaketin... Nezafetin, asaletin simgesi olmuş çağlar boyu."
YAYIN TARİHİ:
2015-04-09
DOSYA BOYUTU:
10,79
ISBN:
6051710518
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muhittin Şimşek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Altıncı Parmak PDF

Altıncı Parmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muhittin Şimşek. Okuyabilirsin Altıncı Parmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ani kalem gelecek nesillere taşımış. Dr ... Altıncı Parmak Muhittin Şimşek ... . Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak,- yani kalem gelecek nesillere taşımış. 25.73 TL. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eser ... Altıncı Parmak | bkmkitap.com ... . Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. 26.35 TL. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. 18.26 TL. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. Nezaketin... Nezafetin, asaletin simgesi olmuş çağlar boyu.". Altıncı Parmak Muhittin Şimşek. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak,- yani kalem gelecek nesillere taşımış. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak,- yani kalem gelecek nesillere taşımış. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış. Dr. Muhittin Şimşek, sıra dışı eseri Altıncı Parmak ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizi. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak,- yani kalem gelecek nesillere taşımış. 24.80 TL. Babanın nasihati olmuş kimi zaman evladına. Hocanın tavsiyesi talebesine. İlim akmış dimağlara, dimağdan parmaklara, altıncı parmak, yani kalem gelecek nesillere taşımış....