acem2019delhi.com

Kalplerin Şifası Sohbetler 4

Responsive image
Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Bütün azalarımızı seferber yapmak suretiyle, yani azalarımızı Allah hangi işi yaparsak rızasınız kazanmak için yaratmışsa onları o işe kullanarak Rabb'imizin rızasını kazanmaya çalışalım. Çünkü bu bize fayda verecektir.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-21
DOSYA BOYUTU:
9,10
ISBN:
9756029794
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Seyda Muhammed Konyevi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kalplerin Şifası Sohbetler 4 PDF

Kalplerin Şifası Sohbetler 4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Seyda Muhammed Konyevi. Okuyabilirsin Kalplerin Şifası Sohbetler 4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rın dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız ... Kalplerin Şifası Sohbetler 4 Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Kalplerin şifası sohbetler 4. Başlık 4 cild olarak tertip edilmiş; diğer 2 cildlik ve 8 cildlik sohbetlerden oluşan takımlarla benzer muhtevaya sahip olmakla birlikte; bir bütün olarak yeniden ele alınıp neşredilmiştir. Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsık ... Kalplerin Şifası Sohbetler 4 Seyda Muhammed Konyevi ... . Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( kalplerin sifasi sohbetler 1 ). Kalplerin Şifası Sohbetler 4. Seyda Muhammed Konyevi. Reyhani Yayınları. Kalplerin Şifası Sohbetler 4. 34 TL. Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Kalplerin Şifası Sohbetler 4. Seyda Muhammed Konyevi, Kalplerin Şifası Soh...