acem2019delhi.com

HammaliyeMaliyecinin İç Sesi

Responsive image
Eski bir deftderdar demiş ki;Ben ne zaman yeni bir İl´e atansam, ilk gün makamıma gelip işe başlamadan önce Hükümet Konağı bahçesinde ya da yakınında bulunan parklarda otururum. Mesaiye gelen memurlardan maliye memuru olanları ayırmaya çalışırım. Bir tür oyun oynarım kendimle. Sonradan memurlarımla tanışınca, yüzde doksanın üzerinde bir oranla, hangi memurların maliy memuru olduğunu tahmin ettiğimi görürürüm. neden derseniz;-Enkötü giyinen onlardır. Çünkü malum mum dibine ışık vermezmiş. En az maaşı onlar alırlar. Hiçbir yan ödemeleri yoktur.- En yorgun memur onlardır. Çünkü, diğer memurlara göre iş yükleri çok fazladır.- En dalgın memurlar maliyecilerdir. Çünkü kafalarında eve iş götürüp getirirler.
YAYIN TARİHİ:
2016-04-07
DOSYA BOYUTU:
12,28
ISBN:
6059190404
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rahim Taş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

HammaliyeMaliyecinin İç Sesi PDF

HammaliyeMaliyecinin İç Sesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rahim Taş. Okuyabilirsin HammaliyeMaliyecinin İç Sesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Mesela bu yazımızda yazar Rahim Taş kitapları arasında yer alan Hammaliye Maliyecinin İç Sesi yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz ... Hammaliye Satın Al | OdaKitap.com | Maliyecinin İç Sesi ... . Hammaliye : maliyecinin iç sesi. Başlık HammaliyeMaliyecinin İç Sesi. Rahim Taş Sonçağ Yayınları. Hammaliye Maliyecinin İç Sesi. Sonçağ Yayınları. 12.60. HammaliyeMaliyecinin İç Sesi. 9786059190404. 721254. Hammaliye Maliyecinin İç Sesi. Sonçağ Yayınları. 10.50. Hammaliye Maliyecinin İç Sesi. Yayınevi: Son Çağ Yayınları. En dalgin memurlar maliyecilerdir. Çünkü kafalarinda eve ... Hammaliye Maliyecinin İç Sesi ... . Sonçağ Yayınları. 10.50. Hammaliye Maliyecinin İç Sesi. Yayınevi: Son Çağ Yayınları. En dalgin memurlar maliyecilerdir. Çünkü kafalarinda eve is götürüp getirirler.(Tanitim Bülteninden). Hammaliye: Maliyecinin İç Sesi Kağıt Kapak - 7 Nisan 2016. Rahim Taş (Eser Sahibi). 15.05 TL. Hiçbir yan ödemeleri yoktur. - En yorgun memur onlardır. Çünkü diğer memurlara göre iş yükleri çok fazladır. - En dalgın memurlar maliyecilerdir. Bunların yanında Hammaliye Maliyecinin İç Sesi kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır. 9786059190404. 448269. Hammaliye Maliyecinin İç Sesi. Son Çağ Yayınları. 12.96. 14.88 TL. Hiçbir yan ödemeleri yoktur. - En yorgun memur onlardır. Çünkü, diğer memurlara göre iş yükleri çok fazladır. - En dalgın memurlar maliyecilerdir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Son Çağ Yayınları markalı Hammaliye Maliyecinin İç Sesi 9786059190404 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Hammaliye - Maliyecinin İç ...