acem2019delhi.com

İstiklalin Bedeli

Responsive image
Türk çocuklarının,başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları içinkendilerini fedâ eden kahramanların aziz hâtıralarına armağan edilen bu kitap, efsanevî Antep Harbi’nin yegâne belgesel romanıdır.Bayrağına düşman eli uzandığı anda, hiçkimsenin“uygun görmesine lüzum görmeden”şeref ve haysiyetini kurtarmak için silâha sarılan bir şehrin yaşanmış hikâyesidir,bu kitap. Bir kutsal isyanın, bir başkaldıranın, savaşın galiplerine meydan okuyuşun hikâyesidir.Fransızlar; topları, tankları ve uçakları ile halk ibadet hâlinde iken camileri vurmuştur! Çarşıları vurmuştur! Hanları, kervansarayları, bedestenleri urmuştur! Evleri vurmuştur! Yalnız Kozanlı Mahallesi’nde 2 bin 657 ev obüs mermileri ile çökmüş, kasabadaki 10 bin evden 8 bini harâbe haline gelmiştir! Tespit edilebilinen şehit sayısı 6 bin 317, yaralı sayısı 11 bindir!Bütün bunlara rağmen ne sitem edilmiştir, ne ah, aksine bir türkü söylenmiştir siperlerde her sabah:Vurun Antepliler namus günüdür.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-20
DOSYA BOYUTU:
4,9
ISBN:
6059916059
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Necdet Sevinç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İstiklalin Bedeli PDF

İstiklalin Bedeli harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Necdet Sevinç. Okuyabilirsin İstiklalin Bedeli sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ini fedâ... 29.75 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap ... İstiklalin Bedeli by Necdet Sevinç ... ... Rakuten Kobo'dan Necdet Sevinç tarafından "İstiklalin Bedeli" kitabını okuyun. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini fedâ ... İstiklalin Bedeli. İstiklalin Bedeli. %30. 18,52 TL. İstiklalin Bedeli. HAVALE :12,83 TL %1 EFT İndirimi. Bilgeoğuz Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! 26.25 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gi ... İstiklalin Bedeli | bkmkitap.com ... ... İstiklalin Bedeli. İstiklalin Bedeli. %30. 18,52 TL. İstiklalin Bedeli. HAVALE :12,83 TL %1 EFT İndirimi. Bilgeoğuz Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! 26.25 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... İstiklalin Bedeli En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. İstiklalin Bedeli. 25.20 TL. Sepete ekle. 28 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... Necdet Sevinç. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini fedâ eden kahramanların aziz hâtıralarına armağan edilen bu kitap... Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... İstiklalin Bedeli book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of İstiklalin Bedeli by Necdet Sevinç. 23.80 TL. Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini feda eden kahramanların aziz hatıralarına armağan edilen bu kitap... İstiklalin Bedeli Kitap Özeti - İstiklalin Bedeli Kitap Tanıtımı Kitap özeti Türk çocuklarının, başlarını kartallar gibi gökyüzünün yüce katmanlarında dolaştırarak yaşamaları için kendilerini fedâ eden... İstiklalin Bedeli-Kariyer Yayınları-9786059916059-Necdet Sevinç-%26 indirimli-Türk çocuklarının, başlarını...