acem2019delhi.com

Korkunç İkizler

Responsive image
Max ve Lot sıradan ikizler değil! Lot müthiş bir rol yeteneğine sahip, Max ise harika şakalar konusunda uzman. Fakat anneleri Bayan De Leeuw bu durumdan pek hoşnut değil. Bakterilerden, pislikten, salgın hastalıklardan inanılmaz derecede korkuyor ve çocuklarının şakalarının kötü, iğrenç ve korkunç olduğunu düşünüyor. Ona kalsa bütün çocuklar baş belası! Oysa Max ve Lot’a göre şakaları dâhice ve zararsız... Ta ki babaları Bay De Leeuw'ın yanlışlıkla içtiği iksir sonucu başına gelen o felakete kadar! İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski’ye ulaşıp babalarını kurtarmanın bir yolunu bulmalılar! Korkunç Yüzme Antrenörü’yle tanıdığımız Jozua Douglas'tan yepyeni bir macera; yine çok komik ve yine nefes kesici!
YAYIN TARİHİ:
2018-06-28
DOSYA BOYUTU:
8,72
ISBN:
9750737602
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jozua Douglas
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Korkunç İkizler PDF

Korkunç İkizler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jozua Douglas. Okuyabilirsin Korkunç İkizler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kizler Ürün Kodu: 9789750737602 Basım Yılı: 2018 ... Korkunç İkizler - Jozua Douglas : %15 İndirimli ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Jozua Douglas. Korkunc Ikizler is on Facebook. To connect with Korkunc, sign up for Facebook today. Log in or Create an account to see photos of Korkunc Ikizler. 13.50 TL. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski'ye ulaşıp babalarını kurtarmanın bir yolunu bulmalılar! Korkunç Yüzme Antrenörü'yle tanıdığımız Jozua Douglas'tan... 9 €. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an ön ... Korkunç İkizler - YouTube ... ... 9 €. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski'ye ulaşıp babalarını kurtarmanın bir yolunu bulmalılar!Korkunç Yüzme Antrenörü'yle tanıdığımız Jozua Douglas'tan... Korkunç İkizler - Jozua Douglas en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Korkunç İkizler - Jozua Douglas. Max ve Lot sıradan ikizler değil! 13x19 cm Max ve Lot sıradan ikizler değil! Bakterilerden, pislikten, salgın hastalıklardan inanılmaz derecede korkuyor ve çocuklarının şakalarının kötü, iğrenç ve korkunç olduğunu düşünüyor. 18 TL. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski'ye ulaşıp babalarını kurtarmanın bir yolunu bulmalılar! Korkunç Yüzme Antrenörü'yle tanıdığımız Jozua Douglas'tan... 13.50 TL. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski'ye ulaşıp babalarını kurtarmanın bir yolunu bulmalılar! Korkunç Yüzme Antrenörü'yle tanıdığımız Jozua Douglas'tan... 12.60 TL. İkizlerin kaybedecek vakti yok, bir an önce sihirbaz Kranak Borovski'ye...