acem2019delhi.com

Tozun Gizli HayatıEvrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları

Responsive image
Güneşin altında verandanın parmaklığına konulmuş bir meyve suyu bardağını gözünüzün önüne getirin. Size boş görünebilir, ama içinde en az 25.000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır. Bu toz parçacıklarında Yerküre’deki her şeyden biraz vardır. Ansızın karşınıza Sahra kumlarından dökülmüş minik parçacıklar ve gözle görülemeyen devetüyü lifleri çıkabilir. Sonra rüzgâr yön değiştirir ve orman mantarı sporları ve kurumuş menekşe parçaları çevrenizi sarar. Yakınlarda bir otobüs yolcu almak için durur ve minicik siyah kurum parçalarıyla karışık insan derisi döküntüleri bir anlığına ortalığı kaplar.Her nefes alışınızda binlerce zerre vücudunuza girer. Bazıları burnunuzun dehlizlerine yerleşir. Bazıları genzinize yapışır. Diğerleri derinlerde, akciğerlerinize sığınır. Siz kitapta ‘sona’ geldiğinizde, yeryüzündeki bu zerrelerden 150.000 kadarını soluyarak içinize çekmiş olabilirsiniz; tabii dünyanın en temiz köşelerinden birinde yaşıyorsanız. Daha kirli bir yerde yaşıyorsanız, muhtemelen bir milyondan fazlasını solumuşsunuzdur.Bazı tozlar gezegen ve üzerinde yaşayan canlılar için tehlike taşır. Bazıları insanlar, bitkiler ve hayvanlar için yararlıdır. Bazıları açıkça büyüleyicidir. Burada hepsi mikroskobun altına alınacak ve tozların gizli yaşamları gözler önüne serilecektir.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-14
DOSYA BOYUTU:
11,77
ISBN:
9754036039
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hannah Holmes
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tozun Gizli HayatıEvrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları PDF

Tozun Gizli HayatıEvrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hannah Holmes. Okuyabilirsin Tozun Gizli HayatıEvrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yük Sonuçları). Size boş görünebilir, ama içinde en az 25 ... Tozun Gizli Hayatı ((Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük... ... .000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır. Güneşin altında verandanın parmaklığına konulmuş bir meyve suyu bardağını gözünüzün önüne getirin. Size boş görünebilir, ama içinde en az 25.000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır. Tozun Gizli Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları. Dil: Türkçe. -ındır / onlıne okuyun-. Tübitak yayınları. Hannah Holme ... Tozun Gizli Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin... ... . -ındır / onlıne okuyun-. Tübitak yayınları. Hannah Holmes. Tozun Gizli Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları. ...Evrenden Mutfak Tezgâhına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları. en az 25.000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır. ve tozların gizli yaşamları gözler önüne serilecektir. ...(Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları). az 25.000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır. ve tozların gizli yaşamları gözler önüne serilecektir. Tozun gizli hayatı : evrenden mutfak tezgahına küçük şeylerin büyük sonuçları. ISBNp: 9789754036039. Tozun Gizli Hayatı Güneşin altında verandanın parmaklığına konulmuş bir meyve suyu... 655921 Tozun Gizli Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları Tozun Gizli Hayatı Güneşin altında verandanın parmaklığına konulmuş bir meyve suyu... 371797 Tozun Gizli Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları Bu toz parçacıklarında Yerküredeki her şeyden biraz vardır. Hayatı Evrenden Mutfak Tezgahına Küçük Şeylerin Büyük Sonuçları. Burada hepsi mikroskobun altına alınacak ve tozların gizli... Güneşin altında verandanın parmaklığına konulmuş bir meyve suyu bardağını gözünüzün önüne getirin. Size boş görünebilir, ama içinde en az 25.000 parça mikroskobik toz dolanmaktadır....