acem2019delhi.com

Budala

Responsive image
Roman denince akla gelen ilk isim olan Dostoyevski, Budala’da okurlara edebiyat tarihinin en güçlü kahramanlarından birini, Prens Mışkin’i sunar. “Tümüyle iyi bir insanı” anlatmak için kaleme alınan romanda Mışkin’in saflığı, ,diğer dünyalıların düzenbazlığının derecesinin ölçülmesinde bir sabit olur okuyucular için.Budala, Psikoanalitik incelemeleri ve toplumsal çözümlemelerinin yanı sıra sarsılmaz kurgusu ve ölümsüz karakterleriyle de öne çıkar.Mehmet Özgül’ün etkileyici çevirisiyle Everest Yayınları’ndaki yerini alan Budala, tekrar tekrar okunacak bir klasik.“Herkes bana budalaymışım gibi davranıyor. Bir zamanlar hastayken gerçekten de öyleydim. Ama şimdi, Budala yerine konulduğumu bildiğim halde Budala olabilir miyim? Bir yere girdiğim zaman, Bak beni Budala yerine koyuyorlar, ama ben akıllıyım işte. Kimse de bunu fark etmiyor. Diye düşünüyorum. Bu düşünce çoğu zaman aklımdan çıkmıyor.”
YAYIN TARİHİ:
2012-01-02
DOSYA BOYUTU:
11,69
ISBN:
9752899520
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Budala PDF

Budala harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fyodor Mihayloviç Dostoyevski. Okuyabilirsin Budala sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...stu budala dedektif, insanların kaybolan veya kaçırılan hayvanlarını kendine has yöntemleri ile bulmakta ve sahiplerine ulaştırmaktadır ... Gökhan Özen - Budala - Akor, Gitar Akorları - AkorMerkezi.com ... . Gökhan Özen Budala lyrics: Koşa Koşa Ardından Bittim Halim Ortada / Seni Delice Seven Kalbim Hurda... Yokluğun Mertliği Bozduğu Bu Dünyada. Sevmekse Karşında Budala Budala. budala ne demek? Zekâca geri olan (kimse), alık. Gizem leyla 25 Şubat 2019 - 00:24. Budala;nefsin ve hevasının peşinde koşan kifayetsiz muhteris. Ace Ventura: Pet Detective izle, Budala Dedektif - izle, 720p izle, 1080p hd ... Budala Nedir Ne Demek Budala Hakkında Bilgiler ... . Budala;nefsin ve hevasının peşinde koşan kifayetsiz muhteris. Ace Ventura: Pet Detective izle, Budala Dedektif - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. Budala Dedektif. Film Bilgileri. Alternatifler (8). Budala kelimesi baş harfi b son harfi a olan bir kelime.Başında b sonunda a olan kelimenin birinci harfi b , ikinci harfi u , üçüncü harfi d , dördüncü harfi a , beşinci harfi l , altıncı harfi a... AKKA-890. Okuduğum Tarih: Eylül 2013. Bu değerli romanı belki 20 sene ya da daha önce okumuştum ve o zaman da heyecanlandığımı hatırlıyorum....